logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Vánoční sezóna je v plném proudu, ale neprodáváte? 🎄 Začněte auditem či konzultací zdarma 🔥

hourglass
Skončil
12.12.2020 v 14:50
Prodejce
A
Kdo jsme?

Celkem jsem 3 specialisté dohromady s 15 lety zkušeností a nespočtem nápadů, jak pomoct vašemu podnikání. Společně tvoříme malou digitální agenturu Prongy.

Máme za sebou práci v internetových agenturách i vlastní podnikání. Víme, co je v prostředí internetu potřeba pro úspěšný byznys, jakých chyb se vyvarovat a na co si dát pozor. Kromě online marketingu ovládáme také grafiku, vývoj webu, tvorbu profesionálních fotografií a videí, správu e-shopu i sociálních sítí. Pro své klienty jsme spíš kolegové a parťáci než dodavatelé a rádi se potkáváme u společných projektů dlouhá léta.

S čím vším vám pomůžeme?

- Nastavíme PPC kampaně na Google, Sklik nebo Bing,
- spustíme výkonnostní reklamy na Facebooku a Instagramu,
- vyladíme SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače,
- propojíme vás s ostatními podnikateli v B2B síti LinkedIn,
- pokud máte eshop s módou, nakopneme vaše tržby na Glami,
- ale také napíšeme texty na web i do newsletterů.

Co vám můžeme nabídnou?

Začněme s auditem reklamních kampaní nebo konzultací vašeho internetového projektu ZDARMA!

Audit vám poslouží v případě, že už máte spuštěný web, využíváte reklamu ve vyhledávání (PPC) nebo výkonnostní reklamy na sociálních sítích. Podíváme se, jak jsou jednotlivé nástroje nastavené, a zjistíme, co by stálo za zlepšení.

Konzultace se hodí pro ty z vás, kteří s podnikáním a prezentací na internetu teprve začínají. Představíte nám svůj projekt, své cíle a případné problémy. My vám dáme tipy a doporučení, které nástroje online marketingu využít a jak s nimi správně pracovat. Naše konzultace nekončí jen u marketingu, na každy projekt nahlížíme s odstupem a snažíme se předat kvalitní rady, který zajistí celkový rozvoj.

Audit nebo konzultace představují pouze začátek. Pokud budete chtít, rádi se s vámi domluvíme na další spolupráci.

Jak pracujeme?

Jak jsme již nakousli na začátku, jsem celkem tři (markeťák, grafik/designér, kodér/programátor) a každý z nás se soustředí na svůj obor, kterému rozumí a cítí se v něm jako doma. Nenabízíme služby, kterým nerozumíme a tudíž se nemusíme za svoji práci stydět. Jde nám o dlouhodobé a komplexní spolupráce, kterým se můžeme naplno věnovat právě díky tomu, že nejsme velká agentura. Nikdy nebudete odkazováni na žádné asistentky nebo juniory.

Rádi pro vás připravíme navrh spolupráce, který bude dávat smysl oběma stranám. Je tedy možné se domluvit na tradičním hodinovém nebo paušálovém fakturovaní, či práci za procenta ze zisku nebo i podílnictví.

Spojit se můžeme pomocí emailu info@prongy.cz nebo po vyplnění formuláře na webu. Poté jsme s klienty zvyklí, být v kontaktu jak mailově, tak i telefonicky a nejraději osobně. Věříme totiž, že jeden telefon vydá za 10 mailů a 1 osobní schůzka za 5 hovorů.

Michal Volec

Marketing | Jednatel

info@prongy.cz
www.prongy.cz

Jsme Vaši partneři ve světě online.