logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

🌐💻📱 Guava.cz | Tvorba Webových stránek, E-shopů, Mobilních aplikací

hourglass
Skončil
11.12.2020 v 14:11
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
10:58


Zdravíme,


pokud jste klikli na náš odkaz tak určitě potřebujete zrealizovat svoji vizi ať už v podobě webové stránky, e-shopu, mobilní aplikace či projektu na míru. Jsme skupina mladých a technicky zaměřených lidí s vášní ke kreativní tvorbě, proto si vždy dáváme záležet na našich výtvorech, aby jste byli vždy spokojeni a společně jsme dosáhli vašeho cíle. Máme mnoho zkušeností z různých projektů od webových aplikací, přes mobilní aplikace až po například aplikaci pro drony a IoT. Pro další reference nás kontaktujte.

Proč Guava? Na rozdíl od jablek či hrušek je guava často neznáme ovoce, které ovšem má mnohé co nabídnout.


Šablony ve WordPressu? Polotovary u nás nehledejte. Naše webové stránky jsou tvořeny dle individuálních požadavků zákazníka, čímž získává každý náš výtvor originalitu a kvalitu. K tomu využíváme nejnovější technologie a vždy je udržujeme aktuální. Při tvoření se také zaměřujeme na podporu SEO a dalších marketingových nástrojů.

Nabízíme tvorbu moderních mobilních aplikací s podporou nativního příslušenství telefonu (Bluetooth, kamera, NFC a podobně).Vyvíjíme nativní aplikace pro Android (Java, Kotlin) a Multiplatformní aplikace ve Flutter SDK.www: https://www.guava.czemail: office@guava.cz

tel.: +420 774 28 28 08

tel.: +420 735 06 74 51

Tým Guava.cz
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".