Hledáme posilu do marketingu – Marketing Manager (možno práce z domova)

Do jedné divize našich internetových portálů hledáme spolehlivého člověka do marketingového týmu na pozici Marketing Manager (možno Junior).
Jedná se o pestrou práci, při které se dostanete k online marketingu, SEO i newsletterům. Konkrétně se v úvodu spolupráce budete podílet s kolegy na tvorbě webového obsahu, optimalizaci reklam a rozesílání newsletterů z našich webů PestrýJídelníček.cz a VímVíc.cz.
Plus možnost výrazného růstu odbornosti a kariérního růstu.
Práce je možné vykonávat z domova s možností využít naše výborně umístěné kanceláře v centru Prahy – Černá labuť, nedaleko metra Florenc a nám. Republiky. Také je možné pracovat čistě z kanceláře. Je to na vás. Vhodné i pro studenty magisterských ročníků vysokých škol, kteří mají již pracovní zkušenost z marketingu.
Náplň práce
  • Tvorba obsahu pro naše weby
  • Rozesílání newsletterů
  • Pomoc s přípravou marketingových kampaní v rámci týmu
  • Základní grafické práce (zaučíme, např. nástroj Canva)
  • Základní analytické práce (zaučíme, např. nástroje Google Analytics a Ahrefs)
Nabízíme
  • Práci ŽL nebo HPP, 40 hod. týdně
  • Nástup možný klidně ihned
  • Přístup ke vzdělání (firemní knihovna, online kurzy zdarma) a rychlé zvyšování kvalifikace
  • Moderní kanceláře v centru Prahy (terasa, klimatizace, možnost úschovy kol/skútr, atd.)
  • Firemní notebook, 5 týdnů placeného volna, MultiSport karta, sickdays, teambuildingy
Požadujeme
  • Aktivní zájem o online marketing (knihy, blogy, influenceři, podcasty, přednášky, atd.) a chuť učit se novým věcem
  • Zkušenosti s online marketingem a tvorbou obsahu výhodou (např. vlastní blog/vlog)
  • Organizační schopnosti, komunikační dovednosti, flexibilita
  • Velmi dobrý písemný projev (výborná ČJ, AJ výhodou)
  • Dokončené alespoň bakalářské studium VOŠ/VŠ (min. 3 roky)
V případě zájmu mi prosím napište na michal(zav)hardyn.cz a pošlete CV a pár vět o sobě. Budeme se těšit.
25 zobrazení
ikona hodnoceni
2 hodnocení
členem od 15. 4. 2009
Neověřen
ikona hodnoceni
od Michal (22 hodnocení)
23. 2. 2012

Platba dorazila presne dle domluvy, doporucuji pro dalsi obchodovani

ikona hodnoceni
od Jakub Starý (16 hodnocení)
1. 11. 2011

Výborná spolupráce, rychlá platba.

Další poptávky Více