logo
10.11.2020 19:28
1
Do eshopu bychom chtěli přidat k produktům, do kategorií, do článků... prostě kdekoliv tlačítko, které by po kliknutí na něj otevřelo v modal/lightbox okně, průvodce se sekvencí otázek na kterou by zákazník musel odpověď a nakonec by mu to na základě odpovědí zobrazilo text, ve kterém by bylo doporučení, jaký produkt si má koupit.

Používá aktivně někdo něco takového? Zkoušeli jsme Jotform.com nebo třeba Google Forms, ale ani jedno nám nevyhovovalo.
Google forms nelze zobrazit v modal okně a navíc jsou všude okolo loga Googlu, což nevypadá moc profesionálně, všechny ostatní aplikace, jako například zmíněný Jotform.com, jsou naopak nikoliv průvodci, ale dotazníky, které odešlou vybrané odpovědi na mail, což nechceme.
Nehledáme free verzi, ale něco co bude fungovat a splňovat účel.

Prosím pokud budete něco doporučovat, tak jen něco co opravdu sami aktivně používáte. Odkazů na Googlu je opravdu hodně, ale až po proklikání člověk zjistí, že to je další vícekrokový dotazník s odesláním výsledku na mail.

Díky.

Co se právě děje na Webtrhu?

10.11.2020 19:42
2
A není snazší vyladit průchod eshopem? Než cpát lidem do obličeje nějaké další okno, kde se musí proklikat tím co možná hledá? Máš nějaký příklad většího eshopu, kde se to používá a funguje to? Já jsem v tomhle dost skeptickej.
10.11.2020 19:48
3
Není, eshop je vyladěný. Bavíme se tady třeba i o doporučení celých sad produktů a těch kombinací je tak hodně, že je potřeba průvodce, který zobrazí doporučení aniž by zákazník musel projíždět celý eshop. Nechceme, aby zákazník zjišťoval co znamená parametr X výrobku, který je pro jeho účely nedůležitý, ale pro jiného zase ne, chceme mu položit 5 otázek a ušetřit mu násobně více času (odpověď na 5 otázek je otázka 1 minuty). Už jsme si to ověřili v praxi, dělali jsme průvodce manuálně, účel to splnilo a teď potřebujeme něco dynamického, protože těch průvodců budu více.

Je to stejné jako zavolat odborníkovi, je snazší se do problematiky dlouho sám s pomocí článků dostávat nebo se zeptat odborníka a ten prostě bez dalších vysvětlení řekne co koupit?
10.11.2020 19:48
4
Podobna klikatka jsem parkrat tvoril na miru, napisu vam zpravu.
11.11.2020 15:07
5
Podobné klikátko můžete vyrobit zdarma v našem nástroji messageok.com