logo
05.11.2020 03:01
1
Nedávno jsem tu viděl, že tu někdo psal jak mu na youtube furt vyskakuje reklama na mafiacity :D a našel jsem podle mě dost vtipný meme na tohle. (samozrejme nikoho tim nechci urazit)

Co se právě děje na Webtrhu?

05.11.2020 10:11
2
do CZ politiky kecat nebudem, nemozem, ale radsej by som mal vo vedeni babisa nez toho megalomanskeho psychopata matovica. nie vzdy je za plotom trava zelensia, ako sa hovori.
05.11.2020 10:55
3
Trava bohuzel ted tak nejak celkove nikde zelenejsi neni... Vsude je neco co by mohlo fungovat rozhodne lepe a neni na to politicka vule. Ale precijen nekde je to dotazeny do absurdna :D a zrovna ČR/SR bych řekl je spis na tom spektru vic "v prdeli" :D
05.11.2020 11:10
4
Zdravím Aleši, vzpomenu-li na včerejší diskuzi ohledně školství (a v poslední době bohužel nejen na ni), kde se od diskutujících objevil názor, že už to není co to bývalo - co se kvality týká - a Váš okamžitý požadavek na doložení fakty, tvrdými daty, pak bych po Vás měl okamžitě požadovat fakta o tom, že ČR/SR je na tom v porovnání s ostatními státy víc "v prdeli". Protože ale respektuji, že každý může mít svůj názor, který si během života na různé věci utváří. A protože takový každý názor respektuji, neudělám to. Jen by bylo dobré uvědomit si, že co požaduji po druhých, měl bych také sám činit.
05.11.2020 11:16
5
Tady jde fakt o subjektivni nazor na soucasne politicke slozeni v tematu zalozenem pro tu srandu, ze si z toho delam tak nejak srandu jsem se pokusil vyjadrit smejicim se smajlikem, vlastne dokonce dvema... tady bych zrovna to co pisu nebral zas tak vazne... Az to bude vazne tema nebo se k vazny diskusi dojde jako se doslo vcera, tak to bude o necem jinym... ¨

I ja jsem schopny rozlisit kontext diskuse... ty snad taky ne? Nebo jsem se te nejak dotkl, ze jsi mel potřebu me tu poucit jak se mam chovat? to se omlouvam...
05.11.2020 11:46
6
Ne, vůbec jsi se mě nedotknul, nemusíš se omlouvat. I když třeba já osobně "bratrům" závidím jejich schopnost zvolit si reprezentativního prezidenta/tku.

Poučovat jsem Tě nechtěl, jen jsem si říkal, že když si to přečteš, třeba si z toho něco málo vezmeš. Ačkoliv sem téměř nepřispívám, chodím si sem počíst několikrát denně a opravdu mě v posledních dnech v některých diskuzích trochu vadí ta mírná agresivita, kterou se snažíš si prosazovat "to svoje". A to dokonce i v případech, kde s Tebou v podstatě zcela souhlasím (např. v diskuzi o COVID).
05.11.2020 11:51
7
Ja te chapu, ale mirna agresivita je u me standardni vystupovani... Ano, jsem si plne vedom toho, ze bych mnohem vic veci dosahl vice diplomaticky, ale proste ne vzdycky mi to dochazi v dany moment, jsem vetsinou prilis vasnive zabrany do tematu diskuse. Ale byval jsem o dost horsi :)) to uz jsem na sobe dost zapracoval... vazne.