logo
24.10.2020 09:42
1
Jasně že si může dělat co chce, ale vaše zkušenosti? 
Mám profil fotografa (instagram)(ale i Facebooku) ... už si dávám pozor co tam dávám ... se mi zdá že nějak přitvrdili ... ale ... Foto holka oblečená (teda měla plavky-tanga) normální poza ... BAN zrušený účet ... naproti tomu každá druhá rádoby influencerka ukazuje kozy polonahé bradavky nebo nahé fotky trapně překryté nějaké gifikem na intimní místa má stovky fotek podobného charakteru tisíce followers .. tak stejně úcty jako "sexy.holky" zadečky apod ... 
přitom běží roky ... jak je možné že takové účty jsou OK a řekněme že účet vedle, které je ještě portfolio dostává banky za daleko méně facebookuvou mluvou "sexuálně vyzývavé" 
Dovolat se někde něčeho asi není možné, že?

Co se právě děje na Webtrhu?

24.10.2020 10:13
2
Moje osobní zkušenost je, že se nedá dovolat nikde. Na fb jsem byl pod svým reálným jménem cca 10let, profil soukromý, byl jsem správce pár firemních stránek a utratil jsem za reklamy nižší stovky tisíc. Cca před 3mesici přišlo ověření jména - tedy scan občanky, případně jiného dokladu (hlavně kvůli ověření jména). Ok, vyfotil jsem OP, v mobilu jsem "začernil" číslo občanky a rodné číslo (to po mě ani nechtěli) a odeslal jsem. Druhý den jsem byl zablokován bez možnosti odvolání a bez možnosti vytvořit nový účet. Proč? Po dlouhém procházení všech fór jsem zjistil, že FB nepodporuje "začerněné" údaje. Bere to jako padělání dokladů. Dřív jsem o tom neměl ani páru.
Dřív nebo později budu potřebovat fb k pracovním věcem, a sám nevím, jak si s tím poradit. Takže ano, může si dělat co chce.
24.10.2020 11:21
3
Nemáš je jak kontaktovat. Banování účtů je na denním pořádku. Pro marketingové kampaně klientů máme za sebou už desítky zabanovaných účtů. Bez důvodu. Když pak FB nevadí, že se ty kampaně dělají z fejkových...

btw k tomu posílání občanky, tam nemáš co začerňovat, že jo. Zvláště pak ne právě údaje co vedou k identifikaci, kvůli nim si to vyžádají. To je jako bys začernil tyhle údaje i bance, když si ji vyžádá. Nebo kdybys policajtům začernil SPZ, aby tě náhodou nepoznali, nebo SPZ nezneužili.
24.10.2020 12:12
4
Tak FB je levicová aplikace spravovaná komoušema, takže logiku bych tam nehledal. Navíc po shlednutí filmu Sociální dilema bych jim místo občanky poslal tam maximálně sloní ho**o.
24.10.2020 13:02
5
Původně odeslal Tomáš Maňhal
btw k tomu posílání občanky, tam nemáš co začerňovat, že jo. Zvláště pak ne právě údaje co vedou k identifikaci, kvůli nim si to vyžádají. To je jako bys začernil tyhle údaje i bance, když si ji vyžádá. Nebo kdybys policajtům začernil SPZ, aby tě náhodou nepoznali, nebo SPZ nezneužili.
Tak asi se shodneme, že fb není banka ani policie. Zakrýt můžeš jakékoliv nepodstatné údaje, ale nesmíš je zakrýt "digitálně". K identifikaci chtěli doklad s fotkou a jménem. Ne rodný číslo, ani číslo OP. Myslel jsem že obratem nahraju neupravený OP nebo třeba řidičák, ale bohužel jsem bloklý bez možnosti odvolání.

Viz jejich článek (který jsem si přečetl až po blokaci)

Neupravujte digitálně informace na dokladu totožnosti
Abychom zabránili užívání falešných dokladů totožnosti a dalšímu zneužití, nepřijímáme fotky, které jsou digitálně upraveny a jsou na nich skryty určité informace.

Můžete také fyzicky zakrýt jakékoli nepodstatné informace na vašem dokladu totožnosti, než doklad vyfotíte.
24.10.2020 15:19
6
Já využiji diskuze a přidám svůj problém s FB stránkou
mám franšízingovou prodejnu v mém městě

Předchozí provozovatel krachnul a má FB stránku,  s názvem franšízaměsto s hodnocením 2,4 
Poslední aktualizace před 3 lety.

Poškozuje nás to. Google mi jeho FP cpe stále do hodnocení z webu na firmách a jemu se nedá dovolat + FB nekomunikuje
Poradíte mi, nasměrujete?
děkuji
25.10.2020 16:20
7
Na facebook stránky se vykašli. Jediné co MNĚ nějak pořádně funguje tak jsou FB skupiny a IG.

Taky se mi stalo něco podobného, měl jsem stránku s historickou tématikou a dal jsem na FB fotku Hitlera na nějaké konferenci kdy měl na sobě hákový kříž. Situačně podobných fotek jsem měl na stránce asi 10 a jednoho dne si FB řekl, že mi stránku na měsíc zabanuje - právě za jednu z fotek s hákovým křížem a světe div se, po banu dosahy 10x menší :) a ta fotka za kterou jsem dostal ban byla zhruba rok stará