logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Nacenění projektu - agregátor podniků

hourglass
Skončil
22.11.2020 v 07:21
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
21:56
Zdravím,

Poptávám odhadované nacenění tvorby agregátoru malých českých podniků a řemeslníků.
Znáte favi.cz, damejidlo.cz, apod. agregátory? Toto je v podstatě stejný koncept.

Na webu budou umístěné různé malé podniky, řemeslníci, lidé, kteří poskytují služby -> vždy se bude jednat o malé podniky, jednotlivce a primárně by se mělo jednat o české podnikatele.

Řešení a programovací jazyk? Netuším, jak to technicky postavit, proto poptávám zkušené programátory na Webtrhu.

Neočekávám od vás detailní popis a ani ho zatím nechci. Bude mi stačit, "Pro tvorbu takového portálu je třeba využít to, to, to a to. Nejnáročnější bude to a to. Odhadovaná časová dotace může být mezi 120 - 180 hodinami. Hodinová sazba je 600 Kč / hod.

Předpokládám, že tam bude možnost, aby se podnikatel zalistoval sám na web, nebo aby ho zalistoval někdo jiný s nějakým ověřením (potřeba dodat živnostenský list / občanku / IČO / apod. - systém bude muset ověřit, že se nejedná o fake - zde by si měl sahat do Aresu nebo jiné databáze českých podnikatelů).

Z profilu podnikatele by měl jít link na jeho FB / IG nebo Webovky / eshop a zřejmě by se platilo pomocí provize nebo prokliku, jako to má Favi. Takže bude třeba sbírat data a doměřovat prokliky / konverze na webu podnikatele a z nich vypočítávat provizi, kterou jim měsíčně vystavíme skrze fakturu.

Na profilu by měl být klasický úvod, co dělají, kde to dělají, co nabízejí, kolik to stojí.
V celém portálu by měl být robustní search systém pro vyhledávání produktu, služby, ale i podnikatele. Různé filtry vyhledávání samozřejmostí. Dále pak kategorie podnikatelů.

Odpovědi pište na mail tomas(at)cernovsky.cz zde na Webtrhu moc nereaguji.

Děkuji!