Více informací

FrontEnd(React.js) Tech Lead

Zdravím, do naší agentury Think Easy s.r.o. hledáme Tech Leada na FrontEnd, který nás technologicky posune ještě o úroveň výš, jelikož se stále chceme zlepšovat.Kdo jsme?
Jsme malá pražská agentura vyvíjející software na míru. Používáme moderní technologie, jedeme agile atd.
Náš web je zde: https://thinkeasy.cz/
Co děláme?
* Webové aplikace(SPA, PWA)
* Mobilní aplikace(React Native, Kotlin)
* Informační systémy
* IoT
Pro představu odkaz na reference: https://thinkeasy.cz/reference/
V čem děláme?
* FrontEnd:
* React.js
* Typescript
* Redux
* React Native
* Architect UI
* BackEnd:
* Python
* Django
* FastAPI
* REST
* GraphQL
Náplň práce:
* Doporučení nových technologií a pracovních postupů
* Analýza a architektonický návrh nových projektů z pohledu FrontEndu
* Vedení týmu(výhodou)
* Práce na složitějších částech projektů
Co nabízíme?
* part-time/full-time
* HPP/OSVČ
* Případně podíly na zisku na projektu nebo podíl ve firmě
Kde?
* On-site
* Remote, ale aspoň jednou za 14 dní on-site
Komu by mohla tato pozice vyhovovat?
* Někdo, kdo má ambice stát se vůdčí osobností v agentuře
* Někdo, kdo má své zakázky, ale rád by souběžně vyzkoušel i práci v agentuře
* Někdo, kdo chce změnu oproti korporátu
* Někdo, kdo si chce šáhnout na vývoj mobilních appek v React Native
Na jak dlouho?
* Je možnost pracovat per-project
* Je možnost jednorázové spolupráce - zlepšení našich procesů a architektury projektů na FE
* Je možné spolupracovat dlouhodobě
Co je potřeba umět:
* React.js
* Unit testy
* Redux
* HTML/SASS
* REST API
* React Hooks
* I18N
* Optimalizace performance v React.js
Výhodou:
* Pixel perfection
* GraphQL
* Thunk
* CocoaPods
* Styled-Components
* React Navigation
* MobX
* Realm
V případě zájmu se mi prosím ozvěte na email(nejlépe s CV): matous@thinkeasy.cz a poté se můžeme domluvit na dalších krocích.
Děkuji,
Matouš Mojžíš, ředitel Think Easy s.r.o.
27 zobrazení
ikona hodnoceni
5 hodnocení
členem od 6. 11. 2017
Neověřen
ikona hodnoceni
od Antonín Vodička (65 hodnocení)
7. 11. 2022
ikona hodnoceni
od Ing. Martin Rašovský (22 hodnocení)
22. 2. 2021

Velmi kvalitní firma s lidským přístupem, zadání bylo projednáno kvalitně a na všechny doplňující otázky mi bylo zodpovězeno. Všechny případné ztěžejní požadavky či vícepráce proplaceny. Matěj konzultoval vždy kdykoliv jsem mu napsal přes chat – opravdu člověk na svém místě!

ikona

Myslím si, že jsme si docela sedli a budu se na vás těšit s další spoluprácí.

ikona hodnoceni
od stttanley (1 hodnocení)
14. 8. 2020

spolupráce bez problémů

Další poptávky Více