logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Nástroj pro tvorbu HTML responzivního obsahu

hourglass
Skončil
06.11.2020 v 06:34
biders
40% odezva
5 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
St
Řešíme problém, že naši weboví redaktoři dokážou vytvořit obsahově zajímavé články a popisky produktů, ale jelikož nemají znalosti HTML a CSS, tak nejsou schopni vytvořit vizuálně hezký strukturovaný responzivní obsah.

Líbí se nám například tento nástroj: http://34.85.106.28:4001/design.php?...r&type=layouts
Chtěli bychom jej použít nikoliv na tvorbu emailových šablon, ale tvorbu článků a popisků produktů.
Tento nástroj a jemu podobné vždy generují rar/zip soubor, který obsahuje html soubor, css soubor a obrázky. Často navíc včetně celého html kódu (potřebujeme pouze to co je mezi tagy <body></body>).


Naše představa a zadání poptávky je to, že bychom chtěli, aby si redaktor otevřel tento nebo jiný podobný nástroj, tvořil v něm obsah článku, mohl uploadovat obrázky (tato funkcionalita je již součástí těchto aplikací, jen se nastaví adresář pro upload). Jakmile bude s článkem hotový, tak místo toho, aby se mu stáhl .rar soubor, který bude obsahovat oddělený HTML a CSS soubor, tak tyto soubory proženete nějaký CSS inlinerem (https://github.com/search?q=css+inline) a z CSS stylů v odděleném souboru se stanou inline styly v html značkách. Nemůžeme totiž k článku připojovat jiný css soubor, který by nám zdeformoval web.
Výsledek (= HTML kód článku s inline CSS styly) pak přes AJAX zašlete na jinou URL adresu, kde už si kód přebere náš sytém a uloží do databáze webu. URL adresa Vám vrátí výsledek 1 nebo 0, podle toho, zda se podařilo data uložit, o výsledku operace budete informovat uživatele aplikace.

Do SZ prosím:
  • cenovou nabídku
  • do kdy si myslíte, že můžete realizovat
  • info zda můžete fakturovat (+ zda jste plátci DPH)

Děkuji.