logo

Prodám eshop napojený na velkoobchod, plně automatizovaný DROPSHIPPING

ce6ea6a282.shopsun.cz
hourglass
Končí
16.11.2020 v 19:12

Vyvolávací cena
1 500

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
A
Kontaktovat
09:23
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
50
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Téma
Zábava
Prodám eshop napojený na velkoobchod - Dropshipping, kde je vždy minimálně přes 7 000 druhů nejrůznějšího zboží pro dům, zahradu, volný čas a sport. Najdete zde jak hračky pro děti, grily, krby, nářadí nejen pro dílny ale i kutily, zahradní domky, zahradní nářadí, pro sport např. vše na posilování, jízdu na kole, fotbálky a spoustu dalšího zboží.

Eshop je bez domény, ale je plně funkční a automatizovaný, - můžete si vybrat zboží a objednat, lze platit předem, nebo na dobírku a můžete prodávat i na Slovensku, kam také velkoobchod zasílá, vše je nastaveno.

MARŽE AŽ 30% Z CENY BEZ DPH.

Doménu pokud nemáte vlastní, pak zašlu ráda odkaz, kde si ji můžete vybrat a koupit do 177 kč na rok a ZDARMA propojím z eshopem.

Objednávky udělané v eshopu jdou elektronicky do skladu, kde zboží zabalí a zašlou jménem eshopu a jménem majitele eshopu přímo zákazníkovi - žádné přeposílání. Případné reklamace řeší opět velkosklad.

Není nikde vedený, ale lze v administraci propojit z heuréka, zboží.cz, google, facebook, hledejceny.cz, EET, účetní systém a bránu Gopay a podobně.

Jde zde změnit dizajn buď na jiný, kterých je tu na výběr, nebo dát svůj dizajn, lze změnit logo za své, lze pro registrované zákazníky dát slevu na veškeré zboží, lze vygenerovat slevový kódy pro zákazníky, kteří v eshopu nakoupí, lze změnit reklamní rotující bannery - obrázky na úvodní straně, lze udělat reklamní bannery - obrázky z odkazy na stránky nebo jednotlivé zboží, klidně i na jiné eshopy nebo weby a další reklamní a marketingové vychytávky a vše se najde v administraci.

Každou hodinu se elektronicky aktualizuje stav zboží, tak jak nový majitel, tak zákazníci můžou být jistí, že zboží v eshopu je vždy skladem.

ESOP JE PLNĚ FUNKČNÍ A AUTOMATIZOVANÝ A JIŽ NYNÍ LZE BEZ PROBLÉMŮ OBJEDNÁVAT A ZBOŽÍ DOJDE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ AŽ K VÁM DOMŮ.

Máte vlastní zboží a potřebujete eshop? Napište.

Další má aukce na sexshop https://webtrh.cz/456811-prodam-sexs...od-dropshiping

Mám k dispozici celkem přes 25 velkoobchodů s různým zbožím, na které jdou takto napojit eshopy. Pokud máte zájem o eshop s Dropshippingem, tak mě neváhejte kontaktovat.

SEZNAM VELKOOBCHODŮ, NA KTERÉ LZE NAPOJIT ESHOP - DROPSHIPPING, STAČÍ SI VYBRAT A NAPSAT MI. CENA 2 200KČ PLUS DOMÉNA, kterou si sami vyberete a koupíte. Propojení eshopu s doménou zdarma.
1, https://www.solight.cz/
2, https://www.novotrek.cz/
3, https://www.velkoobchodcesko.cz/
4, https://www.willivelkoobchod.cz/
5, https://www.sexicekshop.cz/
6, http://www.uzasne-darky.cz/
7, http://www.blaznidohracek.cz/
8, http://hracky.lampshracky.cz/
9, https://www.rcobchod.cz/
10, https://www.nellys.cz/
11, http://4cars.sk/…e=2
12, https://www.fitsport.eu/
13, https://www.brotex.cz/
15, https://www.bino-drevenehracky.cz/
16, http://www.carero.cz/
17, https://www.kokiskashop.cz/
18, https://www.reedog.cz/
19, http://www.kouzlakuchyne.cz/
20, https://www.superpotraviny-naturalis.cz/
21, https://www.petproducts.cz/
22, https://www.sofie.cz/
23, https://www.albi.cz/…od/
24, https://www.brando.cz/
25, https://www.perfektnipradlo.cz/
26, https://bumerangy.cz/