Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Profesionální správa a tvorba vaší firemní digitální prezentace


hourglass
Skončil
16.11.2020 v 09:17
Prodejce
A+
Dobrý den,

nabízím Vám tvorbu profesionálních webových stránek. Zabývám se tvorbou malých a středních webových portálů. V rámci spolupráce vždy analyzuji kompletní digitální firemní prezentaci a dokáži navrhnout konkrétní kroky pro zlepšení jak pozice ve vyhledávačích (SEO/SEM) tak například zvýšení poptávkových formuláři či návštěvnosti vaší webové prezentace.

Pro tuto práci využívám technologie HTML5, SASS (CSS), Javascript (jQuery, Webpack), PHP (Nette Framework nebo Wordpress) a MySQL. Mám zkušenosti s prací v Adobe Photoshop, Adobe XD, Sketch, InVision a Zeplin.

OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE (SEO/SEM)
  • Vysoké umístění ve výsledcích vyhledávání určuje spousta faktorů (rychlost webu - Google Pagespeed, rozvržení klíčových slov, validní kód, sémantika webu, ...). Pokud vás trápí problém s umístěním webu v klíčových vyhledávačích pro váš web, navrhnu řešení a strategii jak dosáhnout co nejlepších výsledků.
  • Analýza klíčových slov.

SPRÁVA A ÚDRŽBA WEBOVÝCH STRÁNEK:
  • Potřebujete aktualizovat vaše stránky? Nefungují Vám některé webové prvky? Zajistím kompletní technickou podporu.
  • Migrace stávajícího webu či databáze.

KÓDOVÁNÍ HTML + CSS:
  • Máte design nařezaný připravený pro nasazení na web? Postarám se o celé převedení do HTML5 tzv. nakódování. K tomu používám nejlepší a nejnovější webové technologie CSS3, jQuery pro aktivní prvky. Dodávám vždy validní kód podle standardů organizace W3C.
  • Cílem je i web co nejvíce zviditelnit a to začíná již při samotném kódování. Vytvářím správné rozepsání titulků jednotlivých podstránek, nadpisů, odstavců, menu stránek aj. je důležitým předpokladem pro dobré umístění ve fulltextových vyhledávačích typu Google.com, Seznam.cz aj.

PROGRAMOVÁNÍ PHP:
  • Webové prezentace jsou ve většině postavené na PHP frameworku Nette, který umožnuje velmi snadno vytvořit většinu běžných komponent redakčního systému (přidávání novinek, registrace uživatelů, routování (SEO), ...).
  • Po domluvě možné web postavit také na službě Wordpress.

ZAJIŠTĚNÍ WEBHOSTINGU A ZŘÍZENÍ DOMÉNY:
  • Pokud ještě nemáte vlastní doménu s hostingem, vyberu pro Vás nejideálnější a nejlevnější hosting. Zprostředkuji Vám její objednání a následné nahrání Vašich nových internetových stránek na Váš FTP prostor.
  • Postarám se o provoz webu na zabezpečeném protokolu https, důležitý pro důvěryhodnost webu nejen pro potencionální zákazníky, ale i pro vyhledávací roboty.

Máte problém který není vypsaný? Neváhejte mě kontaktovat.

KONTAKT:
Těším se na naší budoucí spolupráci.