logo

Backend vývojář

hourglass
Končí
15.11.2020 v 21:28
biders
22% odezva
9 zájemců

Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
A+
11:23
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Web
Rozpočet
10 - 20 tisíc Kč
Technologie
PHP, Javascript, HTML/CSS, Nette, jQuery
Hledáme backend vývojáře, který by s námi spolupracoval na vývoji různých projektů (preferujeme dlouhodobou spolupráci).

My máme na starost mobilní aplikace a ty by jsi měl na starost serverovou část (API, DB, administrace, …). Konkrétní webová technologie tolik u nás nehraje roli, spíše nás zajímá důvod proč danou technologii používáš a jaké jsou podle tebe výhody oproti jiným.

Hledáme někoho spolehlivého s reálnými referencemi. Jedná se o vzdálenou/externí spolupráci. Protože se nám už několikrát stalo, že daný člověk byl velice nespolehlivý, tak bychom chtěli zdůraznit, že opravdu hledáme spolehlivého člověka, který si umí vyhradit potřebný čas a dokáže pravidelně pracovat.

Nejdříve bychom zkusili spolupráci na jednom projektu a v případě oboustranné spokojenosti, tak bychom mohli pokračovat v dlouhodobé spolupráci na více projektech.

Do SZ pošli nějaké informace o tobě, reference a představu o hodinové sazbě nebo cenu nějakého referenčního projektu. A dále pak zmíněné informace o technologií, preferencích apod.

(P.S. aktuálně hledáme vývojáře pro projekt, kde se bude pracovat s BOZP záznamy)

Děkuji.