logo

E-shop se sportovním vybavením

www.rip-sport.cz
hourglass
Končí
07.11.2020 v 19:41

Vyvolávací cena
20 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
23:08
Typ webu
Blog
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
300
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
1 000
Téma
Sport
Nabízím k prodeji více než 5 roky fungující e-shop s outdoorovým vybavením.

E-shop je na míru postavený společností Plugo (www.plugo.cz). Cena výstavby přesáhla 170 000 Kč.

V e-shopu spousta funkcí: možnost změny měny CZK/EUR, Elektronická evidence tržeb přímo v administraci e-shopu, blog, newslettery, sběr bodů za nákup pro registrované zákazníky, slevové kupóny, hlídač ceny, a další.

Prodej je včetně kontaktů na dodavatele. Momentálně funguji způsobem dropshipping (zákazník objedná u mě, já u dodavatele, ten odešle zboží k zákazníkovi s moji fakturou). Mě pošlou fakturu k zaplacení a zákazník mi pošle peníze na učet a nebo u dobírky dodavatel vybere peníze a domluvených intervalech mi posílá na účet rozdíly z dobírky.

Obrat od roku 2015 přesáhl 1 000 000 Kč. Letošní rok prozatím dosaženo obratu přes 20 000 Kč. Je pravda, že jí se tomu nikdo nevěnuje a shop běží setrvačností.

Prodávám z důvodu časové neschopnosti se e-shopu věnovat. V tuto chvíli jsou pozastaveny veškeré reklamy na srovnávačích zboží, proto tak nízký traffic.

V příloze data z GA. Pro více info pište.

MH