logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Online marketing šitý na míru vašemu e-shopu

hourglass
Skončil
02.01.2021 v 16:35
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
26.11.
Každý podnikavec zakládá e-shop s cílem vydělat. Jenže potenciální zákazníci si váš e-shop na internetu sami nenajdou, bez propagace nepřijdou a nenakoupí. Svěřte se do našich rukou, máme dlouholeté zkušenosti s digitálním marketingem.

S čím vším vám pomůžeme?

Sestavení kompletní marketingové strategie – Správně sestavená marketingová strategie povede k naplnění vašich byznysových cílů.
SEO – Vhodným výběrem klíčových slov a správnou strategií získáte maximální návštěvnost z fulltextových vyhledávačů (Seznam, Google) za co nejnižší náklady. Dále zajistíme budování zpětných odkazů, tvorbu kvalitního obsahu, který bude prodávat.
PPC – Připravíme vhodnou strategii PPC reklamy. Doporučíme optimální částku, kterou je vhodné do PPC investovat a připravíme kampaně tak, aby každá koruna investovaná do PPC byla maximálně využita.
Zbožové vyhledávače – Pro e-shopy představují vyhledávače zboží nemalý zdroj návštěvnosti a především pak tržeb. Budeme za vás spravovat kampaně na zbožových srovnávačích s ohledem na preciznost a rentabilitu.
Mailing – Postaráme se vám o pravidelné rozesílání newsletterů na základě vašich podkladů.
Pravidelná správa Facebooku a Instagramu – Připravíme vám až až 8 příspěvků za měsíc, které přizpůsobíme vašemu vizuálnímu stylu, vytvoříme originální popisek a podpoříme reklamou.

Dokážeme pro vás obstarat kompletní marketingové služby. Ozvěte se nám a základě vašich individuálních potřeb vybereme vhodné platformy a marketingový mix, který bude pro vás relevantní.

ZOCO eCommerce
M: hello@myzoco.eu
T: +420 799 529 889
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".