logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej hodnotné domény včetně eshopu

peroxidvodiku.cz
hourglass
Skončil
16.10.2020 v 18:34
Prodejce
A
Včera
Nabízím prodej domeny které si cením www.peroxidvodiku.cz včetně eshopu na shoptetu, kde beží ve verzi FREE tedy zdarma bez jakýchkoli měsíčních nákladů.

Doména má v této době silný význam, nejen z důvodu Covidu, avšak je zde příležitost prodávat nejen klasický peroxid avšak i typy peroxidů, kde je velká poptávka v oblasti kadeřnictví, kde je využíván na barvení na vlasy a barev a laků.
Zde jsme měli větší plány avšak z důvodu práce v bankovním sektoru je časová limitace moc velká.

K dnešnímu dni nás kontaktoval jak samotný výrobce peroxidu se zájem o odkup domény...(nechtěli jsme ji prodat). Potenciál je již ze zájmu třetích stran daný.

Dále nám byli zaslány nabídky pro zařazení sortimentu, který se velice prodává jako Lovien oxid, Bheysé peroxid, Black Profesional.

Dále jsme konzultovali i zařazení sortimentu ke kompletnímu příslušenství a chemii pro bazény, taktéž velice prodávaný sortiment a náš dodavatel jej také má a jeho produkty patří mezi nejprodávanější.

Eshop od dubna 2020 vyřídil 68 objednávek bez jakékoli reklamy a někteří zákazníci se již i vrací.
Celkový zisk bez jakékoli reklamy 17214,-kč.

Předám i kontakt na dodavatele, kde díky skvělé dohodě pracujete s vysoce lukrativní marží ..průměrný měsíční výdělek je na 3.700,-kč - bez jakékoli investice či reklamy
Návštěvnost nebyla nikdy měřena.
Prodeje a zisky uvádím jen z prodeje peroxidu jako takoveho. Nicméně přišly objednavky i na nabízené rukavice ty však vůbec nezapočítávám do statistik.

Eshop je registrován na heurece a skvěle produkty spárovány viz
https://www.heureka.cz/

Na seznamu jsme na první straně první pozice! viz
seznam pozice
Hodnotu samotné domény si cením na 50.000,-kč
Z důvodu častých dotazů doplňuji info:Ano naředěním peroxidu lze získat kvalitní desinfekci...