Hledáme specialistu na linkbuilding do Včeliště

hourglass
Končí
31.10.2020 v 15:45
biders
0% odezva
Žádný zájemce

Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
A
9.10.
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozpočet
10 - 20 tisíc Kč
Rozsah
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
Do našeho týmu v marketingové agentuře Včeliště hledáme specialistu na linkbuilding na úvazek cca 40 hodin týdně (2-3h denně). Více informací na našem webu.

Požadujeme:
  • Znalost práce s nástroji Collabim, Majestic a Marketing Miner nebo podobnými (s těmito pracujeme my).
  • Neotřelé „Out of the box“ nápady na tvorbu zpětných odkazů.
  • Praktické zkušenosti jak s on-page, tak off-page SEO.
  • Znalost různých linkbuilding technik.
  • Schopnost poznat, zda se web hodí k získání zpětného odkazu.
  • Skvělý písemný projev v češtině.
  • Znalost angličtiny výhodou.
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, schopnost dodržet slovo a termín.

Náplň práce:
  • Analýza odkazových profilů webů.
  • Vymýšlení strategií k získání zpětných odkazů.
  • Aktivní vyhledávání příležitostí pro linkbuilding včetně komunikace a domluvení podmínek.
  • Komunikace s klienty, reportování a analyzování výsledků.
  • Evidence a kontrola získaných zpětných odkazů.

Nabízíme:
  • Možnost pracovat ve firmě fungující díky moderním technologiím na dálku (ale přitom si je tým blízko).
  • Možnost pracovat odkudkoli chceš, pokud máš připojení k internetu.
  • Pracovat můžeš, když máš čas – v rámci domluvených úkolů, které je třeba splnit.
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu.
  • Široké možnosti vzdělávání v internetovém marketingu, nabírání zkušeností.
  • Účast na pravidelných firemních setkáních.
  • Přístup k nejlepším nástrojům pro linkbuildery, které existují.
  • Zajímavá odměna s výraznou možností růstu v budoucnu.

Nástup: ihned

Těšíme se na tvůj životopis a pár řádků, proč tě láká pracovat ve Včelišti a jaké máš s linkbuildingem praktické zkušenosti. To vše, prosím, pošli na email: pavlina.svejdova@vceliste.cz, nikoliv do zprávy zde na Webtrhu.