Více informací

Hledáme specialistu na linkbuilding do Včeliště

Do našeho týmu v marketingové agentuře Včeliště hledáme specialistu na linkbuilding na úvazek cca 40 hodin týdně (2-3h denně). Více informací na našem webu.
Požadujeme:
  • Znalost práce s nástroji Collabim, Majestic a Marketing Miner nebo podobnými (s těmito pracujeme my).
  • Neotřelé „Out of the box“ nápady na tvorbu zpětných odkazů.
  • Praktické zkušenosti jak s on-page, tak off-page SEO.
  • Znalost různých linkbuilding technik.
  • Schopnost poznat, zda se web hodí k získání zpětného odkazu.
  • Skvělý písemný projev v češtině.
  • Znalost angličtiny výhodou.
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, schopnost dodržet slovo a termín.
Náplň práce:
  • Analýza odkazových profilů webů.
  • Vymýšlení strategií k získání zpětných odkazů.
  • Aktivní vyhledávání příležitostí pro linkbuilding včetně komunikace a domluvení podmínek.
  • Komunikace s klienty, reportování a analyzování výsledků.
  • Evidence a kontrola získaných zpětných odkazů.
Nabízíme:
  • Možnost pracovat ve firmě fungující díky moderním technologiím na dálku (ale přitom si je tým blízko).
  • Možnost pracovat odkudkoli chceš, pokud máš připojení k internetu.
  • Pracovat můžeš, když máš čas – v rámci domluvených úkolů, které je třeba splnit.
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu.
  • Široké možnosti vzdělávání v internetovém marketingu, nabírání zkušeností.
  • Účast na pravidelných firemních setkáních.
  • Přístup k nejlepším nástrojům pro linkbuildery, které existují.
  • Zajímavá odměna s výraznou možností růstu v budoucnu.
Nástup: ihned
Těšíme se na tvůj životopis a pár řádků, proč tě láká pracovat ve Včelišti a jaké máš s linkbuildingem praktické zkušenosti. To vše, prosím, pošli na email: pavlina.svejdova@vceliste.cz, nikoliv do zprávy zde na Webtrhu.
112 zobrazení
ikona hodnoceni
48 hodnocení
členem od 3. 11. 2007
Neověřen
ikona hodnoceni
od Jan Neckar (88 hodnocení)
28. 12. 2016

Výborná spolupráce. Doporučuji!

ikona hodnoceni
od patrik.sk (8 hodnocení)
14. 4. 2014

Veľká spokojnosť pri dlhodobejšej spolupráci. Seriózny prístup. Super!

ikona hodnoceni
od Michal Dokoupil (23 hodnocení)
5. 2. 2014

Moje střetnutí s profíkem. Průběh, platba, domluva. VÅ¡e v naprostém pořÃ

Další poptávky Více