logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej zaběhlého eshopu s rouškami vlastních designů se skladovými zásobami

e-rouska.cz
hourglass
Skončil
01.10.2020 v 19:37
biders
Vyhrál K*****p
Prodejce
A
Dobrý den,


rád bych vám nabídl prodej eshopu s rouškami, který běží na doméně www.e-rouska.cz.


Tato domena, diky tomu, ze erouska.cz je nazev statni sledovaci aplikace, ma sama organickou navstevnost, protoze pri hledani e-rouska.cz (lide hledaji na seznam.cz variantu s pomlckou vic, nez variantu bez pomlcky) je na seznam.cz na prvnim miste.

Ma take slusny potencial v remarketingu, byla propagovana skrz ppc googlu a seznamu.

Soucasti prodeje jsou autorska prava na vsechny sablony pro potisk rousek (cca 40 krasnych designu rousek pro dospele a 12 detskych), ktere jsou me vlastni, troufam si rict dosti povedene, pouzite vzory jsou radne licencovane, a jsou také používané velkými prodejci roušek v ČR (styloverousky.cz, rousko.cz). Součástí jsou také PSD soubory, ze kterych snadno vytvarime obrazky jednotlivych designu na web (model/ka s rouskou).


Za posledni 3 tydny se pres obchod prodalo cca 600 rousek, tedy bez nakladu na propagaci by byl zisk cca 90.000kč.


Web jede na platforme wordpress / woocommerce.

Mohu předat i kontakt na současného dodavatele, kde nákupní cena jedné roušky je 110,- kč. Při samovýrobě (koupit látku, potisknout, nechat ušít v šicí dílně) se lze pravděpodobně s výrobní cenou dostat na 50,- kč za kus.

Součástí prodeje mohou a nemusí být skladové zásoby cca 600ks roušek všech designů za nákupní cenu (110,-Kč/ks) - lze okamžitě začít prodávat.

Součástí je také FB stránka.

Zisk není v důsledku drahé propagace přes PPC, která nebyla vyladěna specialistou. Při propagaci jinými kanály, např. instagram / tiktok influenceri, Facebook apod, je tam však značný potenciál, já ale nemám čas se tomu na fulltime věnovat.
S pozdravem Jan Kotík, tel 605 483 768, mail info@e-rouska.cz