logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Wordpress - poptávám dodělání heslem omezených přístupů na webové stránky našich zákazníků, které jsou podstránkami (subdomény) našich firemních stránek

hourglass
Skončil
29.10.2020 v 10:12
biders
86% odezva
7 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
13.10.
Zdravím,
potřebuji udělat heslem omezené přístupy na webové stránky našich zákazníků, které jsou podstránkami (subdomény) našich firemních stránek. Tak aby se zákazníci dostali dle google tabulky s přihlašovacími emaily, hesly a příslušnými subdoménami (např. „zakaznik1.optimcare.cz“), která je vytvářená naší aplikací, vždy jen do všech podstránek své subdomény, nikoli subdomény jiného zákazníka.

Příklad:

Společenství vlastníků jednotek v domě Rabyňská 738-745 | Rabyňská 738-743, PSČ…
https://rabynska743.optimcare.cz/aktuality


zakaznik1.optimcare.cz/aktuality
zakaznik1.optimcare.cz/…..
zakaznik1.optimcare.cz/…..


zakaznik2.optimcare.cz/aktuality
zakaznik2.optimcare.cz/…
zakaznik2.optimcare.cz/…..


Stránky jsou ve Wordpresu / Multipressu, kde je na přístup uživatelů kontrolovaný heslem modul, ale přes Wordpress se to řešit nemusí / nemusí být vhodné, možná lepší jen nějaký skript na tím, protože my již máme tabulku uživatelů (viz. první odkaz), ze které bere data naše aplikace a také tam nové uživatele zapisuje. Čili je nutné aby skript či wordpres vždy ověřovali uživatele z této tabulky nějakým přihlašovacím oknem, a aby přihlašovací okno mělo možnost odkazu do naší aplikace, tak aby si uživatel mohl udělat novou registraci (druhý odkaz).

https://docs.google.com/spreadsheets...t#gid=41702460

https://www.appsheet.com/start/06d2e...tele&page=form