logo

Seniorní PPC/online marketingové znalosti - audit PPC účtů a marketigových aktivit

hourglass
Končí
27.11.2020 v 14:15

Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
A
02:01
Jsem seniorní PPC/Programmatic konzultant a online marketér. Pracuji na klientech jako O2, Rowenta, MND, Asklepion, Lindex, Globus, Pandora a další - externě pro agenturu Adexpres https://www.adexpres.com/#uvod a pro další své menší klienty.

Moje výsledky po převzetí účtů:
Klient Asklepion: nárůst koverzí 180 % s 15% poklesem rozpočtu
Klient Rowenta: nárůst konverzí + 216 % s 1,15% poklesem rozpočtu

Nabízím své know how - tedy stategické myšlení, analýzu a rady, jak současné aktivity/kampaně zefektivnit.

Vždy přemýšlím v kontextu všech kanálů, směrem k plnění business cíle klienta a nejsem jen v detailu jednotlivých kampaní.
Mohu pomoct i s nastavením správného vyhodnocování, pomoct vám poskládat vhodné typy kampaní a jejich nastavení na základě zhodnocení dat o chování uživatelů z Google Analytics, odhalit problematické části kampaní/webu/měření/, vytipovat nevyužité příležitosti ke zlepšení výkonu.

Prosím, nepište s představou o auditu za 2 tis., takový vám samozřejmě taky dokážu za hodinku vytvořit, ale nebude mít žádnou reálnou hodnotu. Hledat drobné chybky v nastavení umí kdejaký junior:)

Počítejte, že analýza současných účtů, segmentace a zpracování dat, kontrola nastavení na jednotlivých úrovních, měření, analýza skladby kampaní a jak do sebe zapadají a jak dále zapadají do ostatních marketingových aktivit, najití větších příležitostí pro skutečné zlepšení výkonu nebo zefektivnění ---> zpracování výstupu

-> Vyžaduje XXX hodin času a zkušenosti.
Má hodinová sazba je 1400/hod, časově podle velikosti auditu a domluvy 5 - 20 hod
Napište mi, co vše potřebuje, v jakém časovém horizontu a uvidíme. Klidně raději dopředu (tzn. už teď na předvánoční období).Popište mi svou představu a aktuální stav - domluvíme se. !

Budu se těšit


Bára

https://www.linkedin.com/in/barboramatikova/

Přiložené miniatury