logo
25.09.2020 14:12
1
Ahoj webtržníci,

mám na Vás prosbuz oblasti WP, nějak úplně ten systém neznám a známý co má kapelu, tak mě požádal jestli bych mu tam neudělal nějaké jednoduché úpravy, což se asi i podařilo, ale narazil jsem u jedné podstránky na problém.

Stránka: http://www.endee.cz/clenove/ pokud si ji takto přes odkaz načtete, tak se nejspíše zobrazí vše správně, alespoň mě to tak dělá. Je tam fotka kapely a pak jednotlivý členové kapely.

Ale když příjdu na tu konkrétní podstránku přes horní menu, tak se načte hlavička, nadpis ČLENOVÉ a pak jen černé místo (posuvník vpravo normálně je) a ve zdrojovém kódu ty informace také jsou. Ale je mi záhadou, že když přes menu příjdu na stránku je černá a v momentě kdy stisknu F5, tak se stránka aktualizuje a už se v pořádku načte.

Nesetkal se s tím někdo z Vás, případně jestli někoho napadá v čem by mohl být problém?

Za každou radu předem díky.
25.09.2020 14:37
2
Hrozně jednoduchý ... ta šablona používá pro načítání stránek, když na ně klikneš na webu, AJAX načítání - místo aby načetla celou stránku, získá obsah z databáze a jen vymění obsah na stránce.

Populární technika, pokud ovšem funguje správně.

Ale u tebe na elementu "themify_builder_content-1818" zůstává "opacity:0" z nějakého důvodu.
25.09.2020 16:52
3
Díky za info... už se mi to podařilo vyřešit... nevím z jakého důvodu to tam zůstávalo, ale udělal jsem nový zkopírovaný blok v té šabloně a před něj jsem musel umístit ještě jeden blok, kam jsem dal fotku a teď to běží... Zajímavé, ale důležité je že to funguje... Díky moc.