logo

Redaktor začínajícího magazínu Gamevise.com

hourglass
Končí
23.10.2020 v 15:52
biders
50% odezva
2 zájemci

Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
A
18:05
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozpočet
Do 2 tisíc Kč
Požadovaná služba
Psaní
Jazyk
Česky
Zdravím všechny hráče,

Po několikáté se zde pokouším sehnat kolegy a parťáky, kteří by společně s námi chtěli tvořit herní magazín zaměřený převážně na českou herní scénu. Záměrně říkám po několikáté, protože přes webtrh se už u nás vystřídalo asi 15 zájemců. Z toho 13 se jen ozvalo, že by chtělo s námi psát a poté už nic a dva napsali jeden článek a poté bez odezvy. Prosím proto, aby se přihlásil opravdu jen ten, který chce psát o hrách v začínajícím kolektivu. Můžeme nabídnout menší měsíční odměnu (do 1 tis.) a každý týden jednu hru zdarma na recenzi, pokud se jako pisatelé osvědčíte.


Nabízíme volný prostor publikovat jakékoliv články na téma her a počítačů, popřípadě poradíme o čem by se dalo psát. Pracujeme s Wordpressem, takže i zájemci by měli umět alespoň základy. Tak jako tak bude potřeba malé zasvěcení do speciálních funkcí našeho magazínu.

Patříme pod vydavatelskou společnost Szeiner s.r.o., která nedávno vydala svůj vlajkový titul Azulgar: Star Commander.

Pokud máte o spolupráci zájem, prosíme, napište nám na mail redakce@gamevise.com něco o sobě, jaké kategorie našeho webu vás zajímají a jaké jsou vaše časové možnosti.

Díky
Za redakci Jaroslav Petřík
Gamevise.com