logo

Prodej e-shopu s marží přes 90% (EDIT3 POSLEDNÍ)

barevny-iphone.cz
hourglass
Končí
23.10.2020 v 11:23

Vyvolávací cena
40 000
Obchod umožňuje pouze přímý nákup

Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
B
Kontaktovat
16:42
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
200
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
3 000
Téma
Elektronika
Nabízím k prodeji e-shop www.barevny-iphone.cz. E-shop nabízí barevné fólie na iPhony, sklíčka a kryty jako doplněk. Na tisk máme vlastní stroj, počítač i program, na kterém je ještě zaplacená licence (min. na pár měsíců). Také máme role fólií asi za 30 000 Kč do zásoby. Vše je součástí ceny, včetně školení na tisk, atd.

Původně jsem e-shop koupil od kamaráda a měl s ním velké plány, ale postupně jsem zjistil, že to není můj obor. Mám v hlavě 2 cesty, jak e-shop rozvíjet, které kupujícímu samozřejmě předám. Když jsme se e-shopu na začátku věnovali a propagovali ho, dokázal vydělat kolem 15 000 Kč za měsíc. Čím déle jsme ho měli, tím to bylo horší, protože jsme se mu nevěnovali a pak už ani neplatili propagaci. Nicméně nemám rád polovičaté nabídky, proto napíšu vše, jak je. Nejdříve, co jsme na e-shopu udělali, co je třeba udělat a pak výhody i nevýhody.

Důvod prodeje má dvě strany... Za prvé nemáme čas se projektu věnovat a za druhé nám dochází místo na provozovně, kde máme jiný byznys. Poslední měsíc jsou objednávky bez reklamy, nebyl čas se projektu vůbec věnovat... Nebráním se ani nabídce barteru, sháním např. dvoumístné domény a domluvy určitě do mailu.

Co jsme udělali
vyladili tisk fólií (na začátku byli nedořezy, to zahrnovalo asi 2 měsíce nervů, cesty přes půl ČR do servisu a nákup PC s windows XP - investice asi 7 000 Kč)
e-shop na Shoptet
udělali zásobu fólií zhruba na rok dopředu včetně vytištění (investice přes 30 000 Kč)
zavedli základní systém vyřizování objednávek (předáme)
přidali nové barvy fólií a balíčky, nakoupili na tisk šablony pro AirPods, a začali ladit i samolepky na Macbooky (v těch může být velký potenciál, vzhledem k nízkému nákladu vlastní výroby, oproti větším eshopům...)
Předtisklo se pár fólií na nový iPhone SE (2020)

Co je třeba udělat
doobjednat kryty a sklíčka na nové iPhony, prémiové fólie (hlavně průhlednou) (investice cca 10 000 Kč) - mohu předat kontakt na dodavatele z čr
investovat do reklamy (fb, pr články, možná PPC - podle možností 5- 10 000 Kč měsíčně)

Výhody e-shopu
obrovská marže (náklad na fólii do 10 Kč)
originální produkt (konkurenci s vlastní výrobou jsem nenašel), dá se jednoduše expandovat
součástí je stroj na tisk za cca 10 000 Kč, PC za cca 7 000 Kč, zásoby v hodnotě cca 30 000 Kč (role barevných fólií, tvrzená skla, průhledné obaly), šablony na fólie v hodnotě tisíců Kč, krabice, obálky
e-shop funguje už cca 2 roky
levné odesílání (dá se odesílat přes doporučené psaní s ČP), ale doporučuji zásilkovnu, na které se to nově postavilo ČR/SR
e-shop na shoptetu - můžete si sami upravovat, plus je napojený na GoPay (platba kartou velkou výhodou)
e-shop je připravený na rozvoj, začátky už jsme si oddřeli :-) reálně při věnování a investici do reklamy lze eshop rozjet ve velkém, jak jsem zmínil - samolepky na MacBooky, iMacy, iPady apod. přikládám foto co jsme si vyrobili na ukázku

Nevýhody e-shopu
vratky cca 10 %
lidé si musí fólii sami nalepit (nicméně máme hotový videonávod)
fólie si sami vyrábíte, tzn. musíte pak vyříznout otvory u každé z nich (dá se udělat za jedno dopoledne na týdny dopředu)
měsíční poplatky za Shoptet (cca 1 100 Kč s DPH)
roční poplatek za program SignCut PRO na vyřezávání (54 dolarů)

Přikládám tabulku i se stavem předtištěných fólií. Nejsou vytištěné všechny role, proto je stav takový jaký je. Celé role: 25 ks.

Z mého pohledu nabídka hlavně pro lidi, co chtějí začít prodávat online. Nebo freelancery, co si chtějí vyzkoušet svoje schopnosti na vlastním projektu. A nebo nějaký iPhone servis, je to supr, já osobně lepil fólie za 3-5 tis. měsíčně na obchodě. A to bez reklamy! Pouze vystavené nějaké kusy na obchodě. Na dotazy mi prosím pište na filip@vesely.company ..

Faktura, jsem neplátce.

//Edit1: sleva na 45 tis.
//Edit2: sleva na 40 tis.
//Edit3: sleva na 35 tis., pokud si kupec dojede, domluva po telefonu 702 002 028, alespoň 12 hodin před ukončením aukce.

Přiložené miniatury