logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Hledám programátora webu/eshopu

hourglass
Skončil
18.10.2020 v 17:28
biders
78% odezva
9 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
21.10.
Dobrý den,

potřebuji vytvořit web, kde budou základní informace o produktu a nějaká galerie s vytvořenými kusy. Náš produkt bude personalizovaná kartička o velikosti A3, tady vzniká největší oříšek, jelikož by bylo potřeba udělat "konfigurátor", ve kterém zájemce vyplní pár číselných údajů a přidá fotku, konfigurátor mu pak vyhodí náhled hotového produktu(kartička). Potom se samozřejmě bude moct proklikat na tlačítko objednat. Bude samozřejmě potřeba platební brána. Konkrétní požadavky na tento konfigurátor bych upřesnil. Pro lepší představu přikládám obrázek kartičky, zákazník musí mít možnost vložit místo otazníků číselné údaje, napsat své jméno, vybrat herní pozici (CAM atd.) a z předpřipravených možností vybrat klub a vlajku příslušné národnosti. Vše mohu názorně ukázat a podrobně vysvětlit na konkrétních příkladech.


Co se stylu týče, produkt je vázán na fotbalový simulátor FIFA, takže samozřejmě fotbal, eSport, herní průmysl (ovladače od konzolí atd.)


Moje představa je MENU v horní vodorovné liště

O nás (základní info o nás a našem produktu)
Kartičky (produkt, proklik na konfigurátor, případně proklik, kde budou fotky hotových kousků pro představu)
Fotogalerie (širší galerie vyhotovených kusů)
Kontakt (Logo, název provozovatele, adresa, mail atd.)

Pro představu: http://shtheme.org/demosd/domex/ Tady se mi libí horní lišta s nabídkou, samozřejmě fotografie v pozadí a barvy by musely být úplně jiné, ale jako nástřel té horní lišty je to v pohodě.

Cena je orientační.
Toto je základní nástřel mé představy, byl bych moc rád za vyjádření, jestli je něco takového možné a za jakých podmínek.
V příloze přikládám návrh originálních kartiček.
Pište zde, nebo na E-MAIL: ivo.kalivoda@email.cz

S pozdravem
Ivo Kalivoda

Přiložené miniatury