logo

Dovoz z Číny/Business partner/Celní řízení

hourglass
Končí
16.10.2020 v 16:47
biders
100% odezva
1 zájemce

Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
01:14
Dobrý den,

hledám někoho, kdo má zkušenosti/kontakty ohledně importu zboží do EU z Číny. Dodavatelé a certifikáty jsou, jedná se o proces dovozu a celního propuštění zboží do oběhu, validace certifikátů a potvrzeni o shodě, včetně českého návodu a jeho náležitostí.

Vize počítá s případnou expanzí.
Prodejní potenciál je obrovský.
Prodejní kanály jsou rovněž alokovány.

Z mé strany je schopnost zajistit kompletní správu prodejních kanálů včetně marketingu, expedice. Jednání s dodavateli. Realizace expanze. Zajištění odběrového místa a skladu.

Tvoje účast by zahnrnovala minimálně bezchybné zajištění dovozu přes celní úřady, ověření certifikátů, obalů a dalších náležitostí, pro vstup na český/EU trh. Tvoje počáteční investice by měla být 50 000. Záleží na domluvě a procentuální účasti na zisku, kolik toho budeš chtít dělat.

Měl bys mít chuť tohle všechno realizovat s nadšením. Počítej se širším záběrem aktivit. Na druhou stranu nabízím rovné business partnerství a skvělou příležitost pro vlastní realizaci.

V případě vážného zájmu mě neváhej kontaktovat. Představ se a něco o sobě napiš. Co tě baví, kde se vidíš v budoucnu, co máš za sebou. Ozvu se ti a probereme vše osobně u kávy.

Těším se na zprávy!

Lokalita podnikání-> Praha případně Brno