logo

Junior project manager s maďarštinou - HPP/DPP/IČO

hourglass
Končí
15.11.2020 v 09:24
biders
0% odezva
Žádný zájemce

Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
23.10.
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozpočet
20 - 50 tisíc Kč
Rozsah
Optimalizace pro vyhledávače (SEO), Správa kampaní na sociálních sítích, Psaní prodejních textů, Získávání zákazníků, Zvýšení konverzního poměru
Jsme internetový portál Tipli, který se zaměřuje na výhodné online nakupování. V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Junior project manager s maďarštinou.

Náš tým chceme rozšířit o dalšího parťáka/čku, který/á se s námi bude starat o to, abychom s Tipli mohli připisovat našim uživatelům ještě lépe další odměny za jejich nákupy.

A teď je příležitost pro Tebe, neboť vstupujeme na maďarský trh a potřebujeme právě Tvoji pomoc. Požadavkem je znalost maďarského jazyka. Centrálu máme v Praze, kde máme už polské a slovenské kolegy. Alespoň částečná znalost češtiny/slovenštiny se Ti bude tedy také hodit.

Rádi Ti řekneme více, takže si klidně můžeme nezávazně vyměnit pár emailů nebo zavolat. A určitě Tě taky zajímá, jak to u nás funguje. Proto jsme níže připravili pár odpovědí na nejčastější otázky ohledně této pozice.

FAQ
----------------------------------------------------------
Q: Co vše budu mít na starosti?
Nově vstupujeme na maďarský trh a proto od Tebe budeme potřebovat pomoci s péčí o zákazníky (pouze emailová a chatová komunikace) a s překlady. Dále budeš mít na starosti komunikaci s obchodním partnerem a celkové dohlížení nad dodržováním všech procesů na daném trhu, včetně ad hoc úkolů a administrace.

Q: Kolik lidí je v týmu?
Celkem je nás okolo 50 mladých lidí, přičemž část týmu pracuje externě. V naší centrále v Praze, kde budeš pracovat i Ty, se běžně nachází okolo 20 kolegů. Ty sám/a budeš v týmu, který je vedený zkušeným managerem, který Ti bude vždy k dispozici, včetně kompletního zaškolení.

Q: Bez čeho se neobejdu?
Jedná se o maďarský trh a neobejdeš se tedy bez perfektní znalosti maďarštiny. Pro komunikaci s kolegy je vhodné, aby jsi měl/a alespoň základní znalost českého nebo slovenského jazyka. Ochotu učit se a být proaktivní bereme jako samozřejmost.

Q: O jaký druh úvazku se jedná?
Nabízíme hlavní pracovní poměr, ale i spolupráci na DPP, případně IČO. Rádi bychom ale kolegu/gyni, který/á bude pracovat alespoň 80 hodin měsíčně. Paralelní studium na vysoké škole pro nás není problém.

Q: Nabízíte nějaké další benefity?
Kromě flexibilní pracovní doby a možnosti občasné práce z domova nabízíme práci v moderních kancelářích v centru Prahy - 5 minut od zastávky Florenc. Nabízíme mladý pracovní tým a uvolněnou firemní kulturu, kde jsou pravidelné (dobrovolné) teambuildingy a společné akce samozřejmostí. Nabízíme firemní notebook, multisport kartu, sick days, 20 dní dovolené a volnější režim v období Vánoc. Dále nabízíme vynikající kávu zdarma, občerstvení na pracovišti, jako je lednička plná potravin a každý den čerstvé ovoce a jiné dobroty. U nás najdeš též přístup ke vzdělávacím kurzům od společnosti APEK nebo k firemní knihovně.