logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Copywriterka pro magazín zaměřený na rodiny s dětmi

hourglass
Skončil
07.10.2020 v 17:51
biders
0% odezva
56 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
7.9.
Hledám copiwriterku pro internetový magazín zaměřený na rodiny s dětmi. Rozsah práce pravidelně cca 5 článků týdně.
08.09.2020 10:56
2
Původně odeslal kamil.smet
Hledám copiwriterku pro internetový magazín zaměřený na rodiny s dětmi. Rozsah práce pravidelně cca 5 článků týdně.
Dobrý den, velice mne tato nabídka zaujala a ráda bych se dozvěděla více informací. Předem děkuji za Vaši odpověď. Hezký den, Lenka Stará.
08.09.2020 22:53
3
Dobrý den.
Jmenuji se Magda Bischofová a jako copywriter se živím již třetím rokem. Psala jsem dříve pro server hafici.cz o psech, také jsem rok fungovala jako copywriter pro BANDI pánské obleky. Nyní jsem na volné noze, píšu pro časopis Roots a pro Růžového slona. Psaní je celý můj život.
K dětem mám blízký vztah, sama žádné nemám, ale manžel má dcerku z předešlého vztahu (2,5 let) a také mám synovce (4 roky), takže je kolem mě dětí plno a tak jsem s nimi v denním kontaktu.
Moc ráda bych pro Vás psala. Fakturovat mohu, obvykle si účtuji 250 Kč/NS, ale nevadí mi dohodnout se i na nižší ceně, pokud jde o dlouhodobou spolupráci.
Předem moc děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek den.

S pozdravem
Bc Magda Bischofová
12.09.2020 10:55
4
Dobrý den,
mohla bych Vás poprosit o více informací? již delší dobu hledám přivýdělek z domova a Vaše nabídka mě velmi zaujala,mám 2 děti a proto mi toto téma není cizí.Zároveň bych chtěla vyzkoušet něco nového a kreativního. Mojí předností je psaní všemi deseti a chuť psát,což je podle mě dobrý začátek.Za případnou odpověď děkuji a přeji hezký den Vonostránská
14.09.2020 18:19
5
Moc Vás zdravím,
jsem přesně Váš člověk - máma na mateřské, co má doma dva rarachy ve velmi atraktivním věku necelých dvou a 12 let (oba jsou super náměty na články :-D). Jsem na ně sama a hodně cestujeme (čtěte výletujeme hlavně po ČR, ale i v zahraničí) a jezdíme na kole. Poslední roky intenzivně řeším zdraví, výživu, zdravý životní styl obecně (celé naší rodinky). Snažíme se žít nevýchovně (parťácky) a brát život s humorem a nadhledem.
Píšu třetím rokem, jsem na volné noze. Ukázky textů Vám pošlu, bude-li třeba. Mám slušný přesah do dalších oblastí jako SEO, afilliate marketing a další.

Moc se těším na případnou odpověď a přeji den s úsměvem!
Mgr. Romana Charvátová, copywriter
02.10.2020 15:18
6
Dobrý den,
velice mne zaujala Vaše poptávka na webtrhu. Měla bych zájem o spolupráci.


Přikládám životopis + odkazy na mé poslední články:

životopis Blanka Kochová.pdf - Disk Google

https://www.hackni-svuj-zivot.cz/zdr...olneni-napeti/

Klidný spánek a uvolnění | Hackni svůj život

(články jsou publikovány pod pseudonymem Klára Hrnčířská, který na internetu používám)

Od studií se věnuji psaní a ráda bych měla možnost tvořit vlastní obsah a přinášet smysluplné texty, skrze které bych měla možnost něco předat. Zajímám se o témata vlastního rozvoje, psychologii, zdravý životní styl, témata spojená se stravou, udržitelností a přírodou obecně. Není mi cizí ani móda, ráda čtu a zajímám se o současný film.

Nešvarem poslední doby se stalo přepisování textů z jiných webů nebo ze zahraničí, které je rychlé a levné. Sama bych naopak ráda přicházela s vlastním obsahem a k práci přistupovala kreativně. Nemám problém dodržet konkrétní zadání, ale ani přijít s vlastními nápady.

Za 1 NS si účtuji běžně 250,- Kč, ale lze se dohodnout i na fixní částce za článek.
Pokud mi napíšete Vaši cenovou představu, věřím, že se dohodneme. Důležité je pro mne nejen finanční ohodnocení, ale také přínos práce jako takové.

zatím přeji krásný podzim a budu se těšit na případnou spolupráci

s pozdravem

Blanka Kochová