logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Vývoj webových aplikací

hourglass
Skončil
01.10.2020 v 15:53
Prodejce
A
Út
Dobrý den, jsem programátorem webových aplikací s 12letou praxí, team leader a zakladatel vývojářské společnosti pixape s.r.o.

Specializujeme se na vývoj webových aplikací, interních systémů a integraci aplikací třetích stran. Naší doménou je také tvorba webových stránek, automatizace firemních procesů, optimalizace a správa stávajících aplikací.

Při vývoji aplikací využíváme nejmodernější technologie. Díky REST API dokážeme propojit váš interní systém s ostatními systémy, které potřebují s vaším systémem komunikovat. Může se jednat například o jednu centrální administraci pro všechny systémy nebo o export dat do externích programů.

React využíváme zejména pro jeho bezkonkurenční rychlost a poměrně snadné vytvoření mobilních aplikací pro Android a pro iOS. Za vnikem Reactu stojí sám Facebook, který jeho prostřednictvím řešil vlastní problém nedostatečných technologií pro vývoj aplikací.

Naší prioritou není co nejnižší cena, ale co nejvyšší kvalita odvedené práce a také plnění dohod a termínů. Obraťte se na nás se svým projektem a spolehněte se na kvalitně odvedenou práci dodanou ve stanoveném termínu.

Za team pixape
Radek Semančík, majitel