logo

Prodám Web výdělečný Web TipsterGate.com

www.tipstergate.com
hourglass
Končí
24.09.2020 v 21:54

Vyvolávací cena
450 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Platbu za tento obchod lze zajistit přes garantovanou platbu.
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Po
Typ webu
Online služba
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
2 345
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
24 489
Téma
Sport
Dobrý den,
prodám web www.tipstergate.com . A facebook k tomu https://www.facebook.com/TipsterGate/ Web slouží pro přidávání a kupování tipů na fotbalové zápasy. Při koupi tipu od kupujícího jde tipaří 60% ze zisku vám 40% bez jakékoliv práce. Web je již detailně dokončen a už jede na plné obrátky, stačí jen udělat dobrý martketing, zatím jsme nic takového nedělali. Ke stránce dáme i facebook stránku.
V praxi to tedy vypadá tak, že tipař dává na svůj profil tipy a lidé od něj mají možnost koupit tipy na den nebo týden.
Je sám na tipaři, jakou si dělá reklamu, většina se snaží vydělávat tudíž svůj profil automaticky sdílí a snaží se o založení klientely z čeho jde automaticky profit nám, vkládá pouze tipy a dostává 60% z toho co si navolí jako svou taxu, 40% jde tedy vám. Na webu je již 6841 vsazených tipů, 404 sázkařů a 223 tipérů. Samozřejmě jsme udělali možnost posunovat se o úrovně výš, aby byl tipér při dobrém tipování hodnocen začíná se na Premium poté Bussnisman a nakonec Master. K dispozici je i nespočet analýz a web je napojen na kurzovník.
Pokud budete mít nějaké dotazy, můžete mi napsat zprávu.