Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

3D vizualizace, video rendering, 3D aplikace, virtualní prohlídky aj.


hourglass
Skončil
18.08.2021 v 11:46
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Fibix Studio se zaměřuje na 3D vizualizace a vývoj aplikací. Zpracováváme vizualizace v podobě obrázků, videí, virtuální reality a vyvíjíme na míru interaktivní aplikace, ve kterých si koncový zákazník může například nakonfigurovat a objednat požadovaný produkt.

Mezi naše služby patří:
- 3D vizualizace
- tvorba videí
- VR/AR aplikace
- 3D interaktivní aplikace
- virtuální prohlídky
- konfigurátory, jak pro zákazníky, tak pro dodavatele
- modelace a zasazení 3D objektu do videa, např. do průletu z dronu

Máme vlastní in-house softwarové řešení, jež nám dává maximální svobodu v rámci vývoje nástrojů a aplikací na míru. Díky naší nezávislosti na třetích stranách jsme schopni velmi rychle a flexibilně reagovat na požadavky zákazníků, věc máme plně pod kontrolou. Naší hlavní specializací jsou v posledních letech architektonické vizualizace, služby ale poskytujeme napříč celým spektrem průmyslových odvětví a designu. Fibix Studio působí na mezinárodním trhu od roku 2012 a kromě českých zákazníků pracujeme s klienty z Německa, USA či Saudské Arábie.
Chcete získat konkurenční výhodu skrz nejnovější informační technologie? Kontaktujte nás a my vám ukážeme, jak toho s námi můžete dosáhnout.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 736 216 695, emailem na info@fibix.cz nebo navštivte naši webovou stránku fibix.cz.

Přiložené miniatury