logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

⚡ Rozhýbejte svůj online marketing. 🏃 Začněte auditem či konzultací zdarma

hourglass
Skončil
03.09.2020 v 16:45
Prodejce
A
21.9.
Kdo jsme?

Jsme celkem tři specialisté, dohromady s letitými zkušenostmi a hýříme nespočtem nápadů, jak pomoci vašemu podnikání. Společně tvoříme malou digitální agenturu Prongy.

Máme za sebou práci v internetových agenturách i vlastní podnikání. Víme, co je v prostředí internetu potřeba pro úspěšný byznys, jakých chyb se vyvarovat a na co si dát pozor. Kromě online marketingu tvoříme weby, staráme se o social, vytváříme reklamní bannery a videa. Pro své klienty jsme spíš kolegové a parťáci než dodavatelé a rádi se s nimi potkáváme u společných projektů po dlouhá léta.

S čím vším vám pomůžeme?

- Nastavíme PPC kampaně na Google, Sklik nebo Bing,
- spustíme výkonnostní reklamy na Facebooku a Instagramu,
- propojíme vás s ostatními podnikateli v B2B síti LinkedIn,
- pokud máte eshop s módou, nakopneme vaše tržby na Glami.
- společně s našimi šikovnými copywritery vám napíšeme slogany a texty do reklam či newsletterů.

Co vám můžeme nabídnou?

Začněme s auditem reklamních kampaní nebo konzultací vašeho internetového projektu ZDARMA!

Audit vám poslouží v případě, že už máte spuštěný web a využíváte reklamu ve vyhledávání (PPC) nebo výkonnostní reklamy na sociálních sítích. Podíváme se, jak jsou jednotlivé nástroje nastavené, a zjistíme, co by stálo za zlepšení.

Konzultace se hodí pro ty z vás, kteří s podnikáním a prezentací na internetu teprve začínají. Představíte nám svůj projekt, své cíle a případné problémy. My vám dáme tipy a doporučení ohledně toho, které nástroje online marketingu využít a jak s nimi správně pracovat. Naše konzultace nekončí jen u marketingu - na každý projekt nahlížíme s odstupem a snažíme se předat kvalitní rady, které zajistí celkový rozvoj.

Audit nebo konzultace představují pouze začátek. Pokud budete chtít, rádi se s vámi domluvíme na další spolupráci.

Jak pracujeme?

Rádi pro vás připravíme návrh spolupráce, který bude dávat smysl oběma stranám. Je tedy možné se domluvit na tradičním hodinovém nebo paušálovém fakturovaní, práci za procenta ze zisku nebo i podílnictví.

Spojit se s námi můžete e-mailem na adrese michal@prongy.cz nebo pomocí vyplnění formuláře na našem webu. Poté jsme s klienty zvyklí být v kontaktu jak přes e-mail, tak i telefonicky, ovšem nejraději osobně v Brně nebo v Praze.

Michal Volec

Marketing | Jednatel

Online marketing
michal@prongy.cz
www.prongy.cz

Jsme Vaši partneři ve světě online.