logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám eshop s erotickým zbožím napojený na velkoobchod - Dropshipping

www.skvelydarkomat.eu
hourglass
Skončil
18.08.2020 v 17:24
Prodejce
A
Včera
Dobrý den,

prodám plně funkční a plně automatizovaný eshop s erotickým zbožím, včetně domény.
Novému majiteli stačí pouze počítač s internetem a popřípadě ještě telefon. Provize až 62% s ceny bez DPH.
Je zde vždy mezi 650 až 1 000 druhů zboží

Každou hodinu se automaticky vymaže prodané zboží a naskočí popřípadě nově naskladněné zboží. Zákazník i nový majitel má tedy jistotu, že zboží v eshopu je vždy skladem a nemůže se stát, že je zboží vyprodané.
Eshop jsem nově udělala, určený na prodej. Nikde jsem jej nedávala. Nechávám rozjezd na novém majiteli, proto je i tak levný.

Majitel eshopu se nemusí o nic starat, ani o reklamace. Pokud se ozve zákazník s reklamací, tak předáte kontakt na velkosklad do kterého dostanete přístup a reklamace řeší sklad.

Staráte se jen o prodej. V administraci se dá napojit eshop na vyhledávače cen: Heuréku,, Google, Hledejceny, Zboží.cz, Faceook, účetní systém, EET.. Dále samozřejmě lze zařadit do všech katalogů firem a dělat si placenou i neplacenu reklamu na celém internetu.

Jdou zde v administraci dát reklamní bannery s odkazy na kategorie v eshopu, nebo s odkazy na jiné eshopy a weby, výměna odkazů a další.

Lze dát i pro registrované zákazníky slevu na zboží, nebo slevový kód na nákup nad určitou cenu pro další nákup zákazníka a další marketingové vychytávky.

Pokud máte zboží a potřebujete udělat eshop a vložit do něj Vaše zboží, tak mě kontaktujte. Malá ukázka https://www.kubisek.cz/


Celou moji nabídku s tvorbou eshopů napojených na velkoobchody včetně velkoobchodů, na které můžeme udělat takový eshop s různým zbožím najdete zde na webtrhu.
Dropshipping - založím a napojím eshop na dodavatele - plně funkční, automatizovaný eshop
Tvorba eshopů s vlastním zbožím, nebo Dropshipping