logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Web s kompletním copy a grafikou

hourglass
Skončil
26.08.2020 v 20:10
biders
20% odezva
5 zájemců
Prodejce
A
13.9.
Ahoj hledám někoho, kdo mi udělá vše all in one nebo pár freelancerů, kteří to dlouhodoběji takto dělají.

Web - "nástěnka" vedoucí návštěvníka od produktů do odeslání poptávky/domluvení si schůzky. Celý web bude rozdělen na 3-4 oblasti. A 75% návštěvníků bude zajímat ta první oblast. Nás nejvíce zajímá ta poslední oblast. Vysvětlím na osobní konzultaci.
Produkty - Momentálně 23, ale něco půjde pryč, pár přibude. Nejspíše by měl být každý svoji podstránku, ale jednotný design.
Homepage - hraje hlavní roli. Jsou tam 3 možná 4 slajdy. Domluvíme se. Měli byste zvládnout dobrou funkčnost různých pop up prvků.
Rychlost - znám o tom něco z provozování eshopu. Takže to musí běžet jak po másle.

Textace: Dostanete specifikaci produktů, různé parametry - úkol je vymyslet text, který se bude dobře číst a vystihne vše podstatné. A nebude nudit. Pokud k tomu uděláš i základ SEO, bude to plus. Easy to není, to bych si to pak napsal sám.

Designer: Vymyslíš celý logo design webu, který do sebe přesně zapadá. Vše zapadá i na ostatní náležitosti webu.

Vícepráce - určitě nepřesáhnou stanovený rozpočet o více než 5% částky. Nemám v plánu platit nic navíc. S nabídkou prosím počítat s tímto faktem.
Osobní konzultace - nastínil jsem v úvodu. Je pro mě důležitá a ušetří mi více času než si něco vysvětlovat po telefonu nebo po 5 emailech. Brno a okolí má výhodu. Nabídka prosím do emailu kubaibg@seznam.cz