logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Poptávám tříměsíční startovací propagační kampaň na propagaci internetového/mobilního projektu

hourglass
Skončil
23.08.2020 v 11:11
biders
17% odezva
6 zájemců
Prodejce
A
09:30
Dobrý den,

poptávám propagační kampaň v elektronických médií a internetu na propagaci projektu v oblasti internetové a mobilní hry (vše lze hrát přes klasický prohlížeč, nikoliv aplikace).

Představa není nijak ukotvena, Sklik/Google Ads zapnout umíme, ale spíše jde o více propracované a tří měsíční řešení s plánem a investicemi. Jestli i PR články, emailing, sociální sítě, sdílení, zájem influencerů apod., necháme na realizátorovi. Grafiku a bannery připravíme, animace, videa či podklady dodáme. Jde tudíž čistě o marketingovou spolupráci vedení propagační kampaně.

Zásadní pro nás jsou ucelené reporty a statistiky, ideálně vždy závěrem týdne, plán, očekávání, flexibilní přizpůsobení kampaně dle reakcí a celkové přehledné vedení.

Cílová skupina jsou muži/ženy (80/20), nad 18 let, hry jsou soutěžního typu, cíl tuzemsko (jen Česká republika).

Prosím o představení, zkušenosti, reference, preferujeme freelancera a jednotlivce pro komunikaci a organizační řešení, krátký plán s orientační cenou a možnostmi. Za finální plán a rozvahu samozřejmě jsme schopni zaplatit náklady na vypracování.

S čímkoliv dalším mě můžete kontaktovat na uvedeném emailu, prosím opravdu prokazatelné zkušenosti a nadšené "marketéry".

Děkuji.

PhDr. Jan Antonin
jan.antonin@yahoo.com