logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Petr Svoboda.NET vývojář na volné noze - zakázkový vývoj webových a Windows aplikací

hourglass
Skončil
17.08.2020 v 09:50
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
09:38
Krátce o mě

Jsem .NET vývojář na volné noze s 8 letou praxí. Pracoval jsem řadu let na velkých projektech (od Zlatých stránek, přes Informační systém pro ČSH až po Státní Registr vozidel České republiky). V současné době se snažim vyplnit volnou kapacitu koncovými uživateli zde na webtrhu.

Jak vyvíjím?

Vyvíjím v tzv sprintech. Nejdříve Vám projekt rozdělím do menších bloků, orientačně nacením a v případě odsouhlasení rozdělím do týdenních sprintů.

Před zahájením tohoto sprintu se sejdeme v Praze, nebo zavoláme přes Skype, proberem zadání (jestli se dobře chápeme). A Na konci každého sprintu pak uvidíte uživatelský viditelný výsledek a vyfakturuji další část aplikace.

V čem vyvíjím?

V ASP.NET Core. Moderní platforma hostovatelná na Windows i Linux serverech.

Nabízím:

Vývojářský kontrakt
Klasický vývojářský kontrakt ve Vašem teamu. Aktuálně disponuji volnou kapacitou 80h/měsíčně. Preferuji (alespoň částečnou) remote spolupráci.
Cena dohodou.

Vývoj webových aplikací na zakázku
Vývoj intranetových aplikací, eshopů, webových rozhranní.


Tvorba webových stránek
Uživatelům rád nabídnu vývoj webových stránek na míru a aplikací dle Vašich představ... S grafickou podobou Vám ráda pomůže milá kolegyně Lenka Zajícová - www.pixellady.eu Oba jsme kreativní a dá se s námi i normálně mluvit. :)

Vývoj Windows aplikací
Vývoj tradičních Windows desktop programů i moderních Windows 10 aplikací, integračních nástrojů a rožšíření (např. pro Vaše CRM/ERP systémy) a dalších utilit co Vám pomohou ulehčit každodenní firemní život.

Webhosting
K vytvořeným aplikacím Vám také rád poskytnu webový hosting (není podmínkou).