logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Php programátor - vývoj saas crm

hourglass
Skončil
15.08.2020 v 13:07
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
A+
1.9.
ahoj, hledám php programátora, kterého baví i frontend. Vyvíjet spolu budeme saas aplikaci - velmi specificky zaměřený crm systém. Potrebuji aby mel zkusenosti jak s tvorbou CRM, tak i SaaS aplikace abychom neobjevovali kolo. Dejte mi vedet do zpravi vasi hodinovou sazbu, zkusenosti, reference a co uznate za vhodne. Rozpocet pro minimalni produkt mam 30k, spousta veci je jiz hotovych.

Na systému už cca rok pracuji a mám to rozpracované. V pokročilé fázi je hotová databázová struktura (mimo security a subscription/subscription plan/features model), views pro zobrazování přehledů, procedury pro akce typu založení/změna objednávky/klienta a podobně. Chci aby se věci co jdou dělat databázově nepatlali v php ale volal se vždy příslušný objekt z databáze. Optionsety z view a podobne - databazi budu mít na starost já.

Vizuálně (ne funkčně) si aplikaci představuji pro inspiraci takto https://slimerp.app/uploads/demoplay.mp4 nějak takto ale pro začátek to není vůbec podstatné

Příklady features
- Pruvodce nastavenim prostredi pro noveho uzivatele (moznost zalozit testovaci data vs nastavit si parametry systemu)
- Založení/změna klienta, objednávky, atd
- Automatické generování dokumentů při založení klient/objednávka či jiné akci dle požadavků (nahraju template v .doc, který bude mít v těle dokumentu parametry a systém si dokument přečte, doplní parametry a zobrazí výsledek
- Přehledy klient/objednávka atd s proklikem na detail a možností učinit nějakou akci (napr změna klienta s vygenerováním dokumentu změnovy formular, nasledne ulozenim dokumentu; storno objednávky+dokument a podobne)
- automaticke generovani platebnich prikazu
- integrace s ares pro zjisteni udaju o firme v pripade zalozeni klienta typu pravnicka osoba
- reporting uctarna/management/atd
- ruzne integrity checky pred akci
- sms notifikace navázané na nějakou akci (změna stavu objednávky a podobně)
- email notifikace

Chtel bych aby kazda subscribtion mela svoji vlastni databazi z duvodu moznych pozdejsich individualnich customizaci podle pozadavku klienta; Moznost aplikaci prodavat jako saas (hlavni myslenka), ale i onpremise sw.