logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Joomla - Virtuemart - řešení na míru - jazykové mutace

hourglass
Skončil
14.08.2020 v 10:25
biders
80% odezva
5 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
30.7.
Dobrý den,

rádi bychom poptali (nebudu se příliš rozepisovat do detailu, ale pro nástin a orientaci).

Provozujeme několik českých e-shopů a rádi bychom vytvořili další jazykové mutace okolních států na vlastních doménách (SK, DE, PL atd. ) - čili jeden "modul", který by dané řešení na každé doméně zajišťoval, či jiné vhodné řešení pomocí překladu do daného jazyka s taháním dat z hlavního e-shopu (objednávky můžou být v novém systému zvlášť apod.

Funkčnost - běh na vlastní doméně, data brána z výchozího českého e-shopu (skladovost, články atd. ), překladač nemám problém s API google placenou či jinou verzí apod.

Zkuste nabídnout Vaše hotové řešení, může být i licencované apod., bude použito pouze pro naše e-shopy bez zákazu dalšího prodeje apod.

Zajímají nás i Vaše další hotové moduly apod., i pokud neumíte řešit výše uvedené řešení, přesto nás zajímají Vaše hotové moduly, či vychytávky apod. Máme zájem i o pravidelnou spolupráci nárazovou apod. stále něco řešíme a vylepšujeme.

Nehledám začínající programátory, kteří se budou "snažit", ale ty, kteří jsou "schopni" vytvořit nebo mají vyřešeno a neznají slovo "nejde".

Děkuji, v případě dalších dotazů apod. napište.