logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám nový eshop napojený na velkoobchod - Dropshipping

www.skvelydarkomat.eu
hourglass
Skončil
28.07.2020 v 20:25

Vyvolávací cena :
1 500

Prodejce
A
Včera
Dobrý den,

prodám plně funkční a plně automatizovaný eshop s hračky, dárky a vychytávky pro dům, zahradu a volný čas - dropshipping, včetně domény.
Novému majiteli stačí pouze počítač s internetem a popřípadě ještě telefon. Provize až 62% s ceny bez DPH.
Je zde 900 až 1000 produktů.

DALŠÍ ESHOPY NA PRODEJ https://www.uzasnydarkomat.cz/, https://www.miminkum.cz
i TENTO JEN ZDE NENI DOMÉNA, ALE RÁDA PORADÍM KDE JI KOUPIT A ZDARMA NASTAVÍM TAK ABY BEZ PROBLÉMU ESHOP NA NI BĚŽETL. BYTOVÝ TEXTIL https://vd764d679f.shopsun.cz/?

Každou hodinu se automaticky vymaže prodané zboží a naskočí popřípadě nově naskladněné zboží. Zákazník i nový majitel má tedy jistotu, že zboží v eshopu je vždy skladem a nemůže se stát, že je zboží vyprodané.
Eshop jsem nově udělala, určený na prodej. Nikde jsem jej nedávala. Nechávám rozjezd na novém majiteli, proto je i tak levný.

V ESHOPU JE NASTAVENÁ SLEVA 5% PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY, LZE UPRAVIT NA VYŠŠÍ SLEVU NEBO SNÍŽIT. JE TO TAKÉ SKVĚLÝ MARKETINGOVÝ TAH.

Majitel eshopu se nemusí o nic starat, ani o reklamace. Pokud se ozve zákazník s reklamací, tak předáte kontakt na velkosklad do kterého dostanete přístup a reklamace řeší sklad.

Staráte se jen o prodej. V administraci se dá napojit eshop na vyhledávače cen: Heuréku,, Google, Hledejceny, Zboží.cz, Faceook, účetní systém, EET.. Dále samozřejmě lze zařadit do všech katalogů firem a dělat si placenou i neplacenu reklamu na celém internetu.

Jdou zde v administraci dát bannery s odkazy na kategorie v eshopu, nebo s odkazy na jiné eshopy a weby, výměna odkazů a další.

Lze dát i pro registrované zákazníky slevu na zboží, nebo slevový kód na nákup nad určitou cenu pro další nákup zákazníka a další marketingové vychytávky.


Celou moji nabídku s tvorbou eshopů napojených na velkoobchody včetně velkoobchodů, na které můžeme udělat takový eshop s různým zbožím najdete zde na webtrhu.

Pokud máte zboží a potřebujete udělat eshop a vložit do něj Vaše zboží, tak mě kontaktujte.

Dropshipping - založím a napojím eshop na dodavatele - plně funkční, automatizovaný eshop https://webtrh.cz/445989-dropshippin...hop-dodavatele