logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky designu, fotografování a videa

Hledám ilustrátora pro tvorbu omalovánek

hourglass
Skončil
10.08.2020 v 11:04
biders
0% odezva
6 zájemců
Prodejce
A
Po
Dobrý den,

rád navážu spolupráci s ilustrátory, kteří mají v letním období více volných kapacit, které by rádi naplnili.

Aktuálně poptávám ilustrátora pro tvorbu jednoduchých omalovánek (v první fázi dětských, okrajově a dle poptávky i antistresových/relaxačních pro dospělé).

Moje představa je, že se domluvíme na balíku (např. 20 omalovánek - jednotlivých obrázků), stanovíme si témata (mohou po odsouhlasení vycházet i z Vašich nápadů) a za tento balík dostanete zaplaceno. Případná záloha není problém.

V tuto chvíli hledám především někoho na "klučičí" témata (auta, technika apod.)

Poptávám zkušeného ilustrátora, který hledá občasné vytržení ze stereotypu pevných klientských zadání a který dokáže vytvářet kvalitní a zároveň jednoduché omalovánky včetně dodržování takových detailů, jako jsou například uzavřené plochy (aby bylo co vybarvovat). Výsledek požaduji v elektronické podobě jako vektory.

Požaduji výhradní územně neomezenou licenci včetně práva poskytovat sublicenci nebo licenci postoupit třetí osobě. Licenční dokument zašlu před případným zahájením spolupráce.

Své ukázky včetně orientační cenové nabídky za balíček 20 omalovánek (nebo za kus) mi, prosím, zasílejte na martin@kuzelka.net.

Do budoucna a v případě dlouhodobější spolupráce možné zapůjčení iPadu Pro s Apple Pencil.

Díky a těším se na případnou spolupráci.