logo

Grafika - Firemní web potřebuje facelift

hourglass
Končí
08.08.2020 v 22:37
biders
4% odezva
24 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
26.7.
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Webdesign, Vizuální identita, Bannery, Ikonky
Rozpočet
10 - 20 tisíc Kč
Hezký večer všem na webtrhu :)

Jsme malá moderní softwarová společnost zdůrazňující rodinnou firemní kulturu a spolupráci na dálku.

Hledáme solidního a komunikativního freelance webového grafika s estetickým cítěním, rozsáhlou praktickou zkušeností s tvorbou vizuální podoby a chování webu. Podstatný je především vysoký estetický standard, cit pro detail a typografii, empatické porozumění smyslu našeho webu a porozumění naší cílové skupině.

Aktuálně potřebujeme provést „facelift“ firemního webu: https://www.nextedy.com a všech jeho sub-stránek. Nové grafické zpracování má za cíl zásadně inovovat vizuální formu webu. To zahrnuje především celkový grafický koncept, novou tvorbu obrázků a info-grafiky a celkové UX. Struktura a textový obsah webu není předmětem zakázky. Příkladem svěžího grafického pojetí je např. https://dhtmlx.com/. Od projektu očekáváme významné kvalitativní navýšení celkového dojmu, který v klientech náš web vyvolává.

Výhodou je schopnost spolupráce s web kodérem, rozsáhlá znalost standardních grafických nástrojů a povědomí o schopnostech a možnostech HTML, CSS, JS.

Tento projekt je iniciálním projektem a v případě vzájemné spokojenosti je zde potenciál dlouhodobější spolupráce v oblasti grafiky a UX.

V případě zájmu se budeme těšit na zprávu a potěší nás názor na naši poptávku a portfolio realizovaných projektů.

Hezký večer,
Antonín Pokorný
Nextedy Systems