logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej domén

Automatický affiliate eshop na vaší nebo novou doménu

hourglass
Skončil
24.07.2020 v 20:28
Prodejce
A+
22:34
Na vaší nebo nové doméně vám postavím automatický affiliate eshop napojený XML feedem přímo na partnerský eshop. Feed se každý den aktualizuje. Zákazník objednává zboží přímo na partnerském eshopu, tedy nemusíte vůbec nic řešit - sklad, vrácení zboží, reklamace, obchodní podmínky,...

Zde ukázky /i tyto weby jsou na prodej včetně domény, pokud máte o některý zájem, pište/:

http://grilujeme-udime.cz/ - provize pro vás je 8%
https://brilianty.eu/ - provize pro vás je 15%
https://sexeshop.eu/ - provize pro vás je 25%
http://shopgo.cz/ - provize pro vás je 13%
http://trikotriky.cz/ - provize pro vás je 15%
http://iqhodinky.cz/ - provize pro vás je 13%
http://hafoun.cz/ - provize pro vás je min. 2%

Mohou být i jiní affiliate partneři dle vašeho výběru. Stačí napsat obor a vyhledám. Šablona, grafika, logo dle vás.

V ceně je předání kompletního funkčního webu včetně založení partnerského účtu a napojení na partnera.
I v budoucnu vám rád se vším poradím.

Kontakty ZDE: https://cz-de-en.eu/kontakt-2/
__________________________________________________

Eshop se stane vaším majetkem, bez dalších poplatků /není to pronájem, nejsou tam další měsíční poplatky/. Eshop není postaven na platformě třetích stran, kde stojí např. jen měsíční poplatek cca 500 Kč.

----------------------------------------------------------------------------

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo výrobků se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl – provize z prodeje.
Pokud návštěvník vašeho webu klikne na affiliate odkaz, váš web automaticky přeposílá objednávky na web prodejce produktu s vaším unikátním identifikačním kódem. Vše se zobrazí ve vašem affiliate účtu u prodejce: statistiky, zobrazení, prokliky, provize.

Affiliate marketing není pyramidová hra ani MLM. Je to normální vztah dodavatel a odběratel. Jediný rozdíl je v tom, že zboží neputuje od dodavatele k odběrateli a od odběratele k zákazníkovi. Zboží, které si zákazník objedná přes váš web expeduje dodavatel přímo zákazníkovi. Z toho pro vás plynou nemalé výhody: nemusíte držet sklad, nemusíte odesílat zboží zákazníkovi, nemusíte řešit vrácení zboží a reklamace, nestane se vám, že na skladě zůstane neprodejné zboží. Další výhodou je, že dodavatel 100% ručí za kvalitu zboží a potřebné certifikáty. Je to vlastně podnikání bez rizika a bez vysokých počátečních nákladů. To samé platí i u služeb: u úvěrů nepotřebujete licenci ČNB, u zájezdů nemusíte zakládat cestovní agenturu, … Za vše zodpovídá dodavatel služby.

Propagace vašeho webu je to nejdůležitější. Zadejte web do vyhledávačů a katalogů. Inzerujte a zmiňujte se o svém webu kde to jen jde – inzertní weby, diskusní fóra, blogy, facebook, twitter, instagram, napište o webu svým známým, … Samozřejmě můžete zadat i placené reklamní kampaně.