logo
09.07.2020 11:33
1
Zdravím...

mám už roky web s erotickými povídkami (https://seekandlove.cz/), který vznikl jako derivát mého dřívějšího copywritingu ve stejné oblasti, akorát odběratel chtěl a chce jen softcore a mě bavily a občas ještě baví i ty hardcore věci:-)

Poměrně záhy jsem na to napojil jejich afiil na erotické pomůcky, později ještě nějaké drobnosti z espolupráce. Během dlouhých období aktivity i neaktivity s přidáváním nového obsahu se mi ale nikdy nepodařilo rozklíčovat nějaké fungující taktiky na pravidelnější konverze. Web jednou za čas něco hodí od pětistovky po několik tisíc, jen mi prostě přijde, že je to zcela nahodilé bez ohledu na mou aktivitu či neaktivitu.

Traffic jde z organického vyhledávání a něco ještě z pár webů se slečnami, kde mám dlouhodobě odkaz. Docela rád bych tohle rozšifroval a udělal z toho něco použitelnějšího.

Někdo nějaké tipy nebo zkušenosti s obdobným typem stránky? Dík předem:-)
09.07.2020 22:35
2
Tohle doopravdy někdo čte?
09.07.2020 23:07
3
Původně odeslal Pisel
Tohle doopravdy někdo čte?
Jo, čte. TEn traffic už zdaleka není takovej, jako když jsem s tou stránkou začínal, ale řekl bych že to je spíš nárazovostí mojí aktivity, protože mezitím jsem měl spoustu jinejch věcí na práci a tohle prostě občas plivlo něco, čím si to opět přitáhlo moji pozornost...což teďka vyústilo i v tenhle post:-) Faktem je, že v těch prvních letech si to drželo přibližně stejnej denní traffic třeba i při půlroční neaktivitě.