logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky jazykových služeb

📝 Dodáme kvalitní články do magazínů, časopisů i na firemní blogy

hourglass
Skončil
07.08.2020 v 14:43
Prodejce
A
17.7.
Sháníte dodavatele pravidelných článků pro své magazíny nebo blogy? Potřebujete pomoct s tvorbou jiných textací? V tom případě dovolte, abychom vám nabídli naše služby.

Jsme Amso s.r.o., těší nás

Na začátek uvedeme krátké představení naší společnosti. Jsme tým copywriterů se zkušenostmi v různých oborech a své služby nabízíme jednotně na webu tenaza.cz, zde se můžete dozvědět něco málo o tom, čemu všemu se věnujeme. Hlavním důvodem, proč jsme se tehdy ještě jako freelanceři spojili, bylo naše přání, aby se každý z nás mohl věnovat těm tématům, která jsou pro něj blízká a dokáže o nich psát na vysoce odborné úrovni. Zakázky si proto mezi sebou rozdělujeme na základě osobních preferencí.

I když se říká, že by měl copywriter umět vytvořit textaci na jakékoli téma, někdy pro určitou oblast potřebná odbornost chybí a podle nás je zdaleka lepší, když se tématu věnuje ten z nás, který s ním má největší možné předchozí zkušenosti. V našem týmu proto naleznete odborníky na právo a finance, zdraví a sport, vzdělávání, psychologii, reality, technologie a další.

Kromě magazínových a blogových článků zvládneme dodat i:
  • popisky produktů pro e-shopy
  • pravidelné newslettery
  • kompletní textace pro nové weby
  • posty na sociální sítě
  • překlady z a do většiny evropských jazyků

Máme rádi plnou transparentnost vůči zákaznákům, představu o našich cenách si proto můžete udělat na stránce webu s názvem Ceník. Jsme plátci DPH. Při dlouhodobých spolupracích s klienty nastavujeme individuální ceny podle vzájemné domluvy.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím zprávy zde na Webtrhu, s pomocí webového formuláře nebo přímo e-mailem zaslaným na michal@tenaza.cz