logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Podobná krevní skupina - marketér

hourglass
Skončil
07.08.2020 v 12:43
biders
100% odezva
3 zájemci
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
15.1.
Čauves,

rád bych našel do týmu kolegu / kolegyni marketéra, který je na podobné vlně jako my - pohodová komunikace a spolupráce, motivace.. snaha se někam posouvat a něco dokázat, aktivita. Ideálně na ŽL, freelancer. Jsme kolektiv primárně do 34 let / já :( /

S kolegy i klienty preferujeme dlouhodobé spolupráce a systém, kde si každý dělá to, co ho baví, v tom se rozvíjí a jako celek vše funguje skvěle a individuálně je také každý spokojen.

Současný marketér má práce tolik, kolik potřebuje, tak je tu prostor pro dalšího. Potřebujeme kolegu, který je samostatný, odpovědný, reprezentativní, lze se na něj spolehnout, umí si organizovat čas a dobře komunikuje s klienty (i po tel.)

Cena by se nastavila tak, aby Vám / ti vyhovovala. Potřebujeme poznat, že s tebou lze počítat, že máš něco za sebou a něco umíš a že s tebou bude fajn komunikace.

Jsme přátelská menší IT firma (12 kolegů), která se zaměřuje na IT služby, internetový marketing, tvorbu www a správu e-shopů na Shoptetu, školení.

Jsme z Jablonce nad Nisou, ale bydliště není limitující.

Rád proberu po tel.

Ing. Ondřej Činátl
776 831 780
cinatl@broken-mouse.cz
www.broken-mouse.cz
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".