logo

Podobná krevní skupina - marketér

hourglass
Končí
07.08.2020 v 12:42
biders
100% odezva
3 zájemci
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
21.7.
Poptávající preferuje
Kvalitu
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Rozsah
Vedení marketingových kampaní, Optimalizace pro vyhledávače (SEO), Správa PPC kampaní, Správa kampaní na sociálních sítích, Psaní prodejních textů, Zvýšení konverzního poměru
Čauves,

rád bych našel do týmu kolegu / kolegyni marketéra, který je na podobné vlně jako my - pohodová komunikace a spolupráce, motivace.. snaha se někam posouvat a něco dokázat, aktivita. Ideálně na ŽL, freelancer. Jsme kolektiv primárně do 34 let / já :( /

S kolegy i klienty preferujeme dlouhodobé spolupráce a systém, kde si každý dělá to, co ho baví, v tom se rozvíjí a jako celek vše funguje skvěle a individuálně je také každý spokojen.

Současný marketér má práce tolik, kolik potřebuje, tak je tu prostor pro dalšího. Potřebujeme kolegu, který je samostatný, odpovědný, reprezentativní, lze se na něj spolehnout, umí si organizovat čas a dobře komunikuje s klienty (i po tel.)

Cena by se nastavila tak, aby Vám / ti vyhovovala. Potřebujeme poznat, že s tebou lze počítat, že máš něco za sebou a něco umíš a že s tebou bude fajn komunikace.

Jsme přátelská menší IT firma (12 kolegů), která se zaměřuje na IT služby, internetový marketing, tvorbu www a správu e-shopů na Shoptetu, školení.

Jsme z Jablonce nad Nisou, ale bydliště není limitující.

Rád proberu po tel.

Ing. Ondřej Činátl
776 831 780
cinatl@broken-mouse.cz
www.broken-mouse.cz