logo
02.07.2020 19:59
1
Dobrý den,

před X lety jsem na webtrhu zadal poptávku a projekt jsem zadal člověku, který se nakonec ukázal jako podvodník. Po X letech jsem soudní spor vyhrál a mám nárok na 300 tis Kč. Bohužel, zpracovatel nemá dobrou finanční situaci a tak mě napadlo, zda je možné tuto pohledávku prodat někomu jinému - klidně firmě, která to z něj nějak dostane. Samozřejmě za nižší částku tak, aby se mi vrátilo aspoň něco. Máte s tímto někdo zkušenosti?

Děkuji.

PH
02.07.2020 21:30
2
Původně odeslal PetrGargulák
Myslíte si, že někdo z někoho něco dostane, jen tím, že na něj pošle gorily, které mu budou vyhrožovat újmou na zdraví ? To je velikej omyl....a ještě to smrdí tím, že si nakonec půjde posedět ten, který dlužníka fyzicky napadne. A když budou otravovat moc, tak je tu taky stalking......

Aby lidi mohli vracet, musí vydělávat a vydělávat zde peníze je velmi těžké..., ale půjčuje se velmi snadno....... to je podvod co , O co vás okradou na mzdě z toho pak půjčují....a když chtěj vracet tak je nezajímá jestli máte práci s adekvátní mzdou na to něco splácet a přesto normálně žít...a to je chyba, pokud tu podnikatele zajímají jenom rychlé zisky z půjček a né to , aby ten člověk měl adekvátní příjem a práci......tak se nikdy žádný dlužník nepokusí splácet, ale odejde do šedé nebo černé ekonomiky a je to vyřízené......A ten komu dluží, ten který nevytváří pracovní místa a jen parazituje z úroků.....ať jde do hajzlu..všichni takoví !!
Budu upřimný, co má tento váš brek společné s dotazem výše? :-D
02.07.2020 21:36
3
Reálně z takovýho člověka nic nedostaneš, kdo v tom umí chodit, ten ti nedá ani korunu. Takovou pohledávku prodáš tak za 10 % a to jen nějakým strašákům ze snů Garguláka.
02.07.2020 22:21
4
Původně odeslal PetrGargulák
Pravda se ti nelíbí ?
Mě se nelíbí, jak pravidelně strháváš a bereš jako rukojmí diskuze lidí, kteří ti nic neudělali a nestojí o tvé řeči, které mi připomínají plamenné kázání španělské inkvizice. Mě je úplně jedno, co říkáš, pokud jsi mimo mísu, tak na to nemáš nárok.

Je nějaký způsob, jak bys toho byl ochoten nechat po dobrém? Založ si třeba místnost Gargulákův Gulag, kde můžeš debatovat o čem chceš s kým chceš, ale ti lidé musí přijít k tobě, ne že ty polezeš do náhodných témat a strhneš pozornost na sebe. Poslední možnost - po dobrém, nebo po zlém? Važ slova.

// Slova nevážil, zvolil po zlém. Garguláka dávám na týden do klícky, téma promazáno od nesmyslů.