logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej zavedeného e-shopu s obratem 500 tis.

www.grillzone.cz
hourglass
Skončil
31.07.2020 v 16:46

Vyvolávací cena :
120 000

Prodejce
A
Dáváme k prodeji e-shop Grillzone.cz. E-shop a s.r.o. existují od roku 2018.
E-shop je zaměřen na zahradní a kuchyňské vybavení jako jsou: grily, zahradní nábytek, květináče, bazény, mixéry, nádobí a další. Aktuálně e-shop běží na principu dropshippingu.

V e-shopu je celkem 1000 produktů v nabídce, není potřeba tvořit skladové zásoby, kontakt na dodavatele je součástí prodeje, zboží se v e-shopu aktualizuje 4x denně. Vše je kompletně napojeno s nastavenými procesy. Dodavatel nabízí přes 7 000 produktů k prodeji, je jen na vás zda nabídku ještě rozšíříte nebo zvolíte jiné produkty (dodavatel má na skladě segment produktů: dům a zahrada, bydlení, volný čas a hry, sport a hračky). Na majiteli e-shopu je starost o marketing a přeposílání objednávek.

Marže na produktech je až 25%, odpadá starost o vedení skladu, balení a odesílání objednávek. Spolu s e-shopem je součástí prodeje také s.r.o. jež je plátcem DPH (což je výhodou pro jednání s dodavateli, jež většinou spolupracují jen se subjekty odvádějící DPH).

Dříve jsme v e-shopu produkty klasicky naskladňovali, sortiment byl proto mnohem menší a zaměřovali jsme se především na produkty okolo grilování. Z té doby jsou v majetku s.r.o. ještě zbylé dříve naskladněné produkty, ty jsou také součástí prodeje. Produkty jsou v hodnotě 40 000 Kč.

Obrat e-shopu v roce 2019 byl 542 000 Kč.

Pevné měsíční náklady na e-shop jsou 2 080 Kč:
Měsíční paušál za systém Shoptet - 1 500 Kč
Účetní s nímž je smluvena nízká měsíční paušální cena 500 Kč (zpracování faktur, zpracování DPH, kontrolní hlášení a pod.)
Mergádo účet - 280 Kč

Předmětem nabídky je:
E-shop bežící na Shoptetu
Kontakty a propojení s dodavatelem
Propojení se srovnávači:
Zboží.cz
Heureka.cz
Emailové adresy
Doména www.grillzone.cz
Profily na sociálních sítích
Facebook
Instagram
S.r.o. jež je plátcem DPH
Zbylé skladové zásoby v hodnotě 40 tis. Kč
Kontakt na zavedeného účetního s nímž je domluvená výhodná cena

Důvod nabídky
E-shop prodávám z důvodu časového vytížení, mám ještě jeden projekt, kterému se chci naplno věnovat a mám k němu bližší vztah a zároveň mě čekají státní zkoušky.