logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám eshop napojený na velkoobchod, kojenecké a dětské zboží - Dropshipping

www.miminkoshop.eu
hourglass
Skončil
16.07.2020 v 11:29
biders
Vyhrál m*****t

Prodáno za :
2 700

Prodejce
A
18:35
Dobrý den,

prodám plně funkční a plně automatizovaný eshop s kojeneckým a dětským zbožím, včetně domény.
Novému majiteli stačí pouze počítač s internetem a popřípadě ještě telefon. Provize až 30% s ceny bez DPH.
Je zde vždy mezi 6 800 až 7 500 druhů zboží a jeho různých velikostí a barev.

Každou hodinu se automaticky vymaže prodané zboží a naskočí popřípadě nově naskladněné zboží. Zákazník i nový majitel má tedy jistotu, že zboží v eshopu je vždy skladem a nemůže se stát, že je zboží vyprodané.
Eshop jsem nově udělala, určený na prodej. Nikde jsem jej nedávala. Nechávám rozjezd na novém majiteli, proto je i tak levný.

Majitel eshopu se nemusí o nic starat, ani o reklamace. Pokud se ozve zákazník s reklamací, tak předáte kontakt na velkosklad do kterého dostanete přístup a reklamace řeší sklad.

Staráte se jen o prodej. V administraci se dá napojit eshop na vyhledávače cen: Heuréku,, Google, Hledejceny, Zboží.cz, Faceook, účetní systém, EET.. Dále samozřejmě lze zařadit do všech katalogů firem a dělat si placenou i neplacenu reklamu na celém internetu.

Jdou zde v administraci dát bannery s odkazy na kategorie v eshopu, nebo s odkazy na jiné eshopy a weby, výměna odkazů a další.

Lze dát i pro registrované zákazníky slevu na zboží, nebo slevový kód na nákup nad určitou cenu pro další nákup zákazníka a další marketingové vychytávky.


Celou moji nabídku s tvorbou eshopů napojených na velkoobchody včetně velkoobchodů, na které můžeme udělat takový eshop s různým zbožím najdete zde na webtrhu.

Pokud máte zboží a potřebujete udělat eshop a vložit do něj Vaše zboží, tak mě kontaktujte.

Dropshipping - založím a napojím eshop na dodavatele - plně funkční, automatizovaný eshop

---------- Přidáno 02.07.2020 17:04 ----------

Další eshop k prodej, je také napojen na velkoobchod s erotickým zbožím - také dropshipping, provize až 67%, lze navýšit. Je bez domény, cena je 4 000kč plus dokoupení domény a já ji napojim na eshop tak, aby na ni bez problému na doméně běžel. Eshop najdete po kliknutí na odkaz https://lc3e3e66fe.shopsun.cz/

---------- Přidáno 13.07.2020 22:22 ----------

Další, nová moje aukce zde na webtrhu najdete po kliknutí na odkaz https://webtrh.cz/452530-prodam-novy...chod?p=1590347