logo

Bonzujeme.cz + fb stranka a skupiny

bonzujeme.cz
hourglass
Končí
30.07.2020 v 15:43

Vyvolávací cena :
50 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo

Prodejce
A+
Kontaktovat
14:21
Typ webu
Magazín
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
500
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Téma
Auto-moto
Zdravím prodám projekt bonzujeme který sem ještě když sem se věnoval onlinu planoval spustit. Měl to být web týkající se dopravy a všeho kolem + forum. Nakonec jsem na to nenašel čas ale komunitu na fb mam velkou a aktivní. Bohužel ze své kariéry fb marketingu sem v hledáčku admin teamu a nemůžu dnes už nic. (Za tento rok mam již po 3 ban na 30 dni 🤭) Proto to zde zkusím nabídnout někomu kdo by to třeba zrealizovat. Fb stranka https://m.facebook.com/bonzujeme.cz je dle mě momentálně nejaktivnější fb stranka na téma doprava. Dále k tomu nabidnu i všechny skupiny ktere ke strance patří (lze je dohledat na fb stránce proto nebudu vypisovat) Dotazy klidně pošlete do zpráv. Jak říkám prodat to nepotřebuji ale když se najde někdo kdo to využije rád mu to prodám 😊