logo
29.06.2020 22:39
1
Zdravím,
dělám průzkum, který zužitkuji při tvorbě mých dalších nových projektů.

Mou otázkou je...
Na jakém hostingu můžete doporučit technickou podporu, na kterém ne a obecně vaše zkušenosti u hostingů se supportem.

Budu rád za veškeré zkušenosti.

Děkuji moc :-)

Co se právě děje na Webtrhu?

29.06.2020 23:33
2
1/ - Netio.cz - Perfektni podpora, ktera se venuje svym zakaznikum.

2/ - Hukot.cz - Perfektni podpora, ktera se venuje svym zakaznikum.

3/ - Wedos.cz - Podpora ktera vi uplny lejno a snazi se vam vnutit to ze vse je vase chyba a jedine co umi, je odkazat na znalostni bazi.

4/ - best-hosting.cz - Kdyz uz odpovi, tak az za nekolik dni. Vikendy nepracuji vubec, a po ctvrte odpoledne se tam jiz nedovolate.
29.06.2020 23:44
3
Za mě:
1/ Exon.io - Perfektní, nápomocná podpora i v nočních hodinách.
2/ Český Hosting - Nic moc, občasná neochota, ale ujde.
3/ MyDreams - Perfektní, není na co si stěžovat. Rychlá reakční doba na maily.
4/ WEDOS - Vždy jsme se k výsledku dokopali, vždy jsem se ptal jen na menší technické dotazy, takže nemohu dopodrobna soudit.
30.06.2020 00:56
4
Forpsi - ok
Neviem ci su aj v cechach, ale na slovensku urcite nedopporucujem websupport. Extremne neochotny a vacsinou nie schopny pomoct. Najcastejsou odpovedou bolo, ze to posuvaju administratorom a ozvu sa. Vacsinou sa nikto neozval a znova to iste, posunu to administratorom, ktori sa nikdy neozvali. Potom co mi uz prestali dvihat aj telefon, lebo dva tyzdne mi nesiel web a posuvali to administratorom som presiel onde.
Webglobe super, vzdy sme vyriesili vsetko takmer okamzite.
30.06.2020 03:00
5
Místní:
1) Onebit - vždy profesionální
2) Netio - vždy profesionální
3) Websupport - vždy profesionální
4) Savana - profesionální, ale záleží kdo řeší tvůj dotaz/problém
5) Váš hosting - na nainstalování mojeho SSL certifikátu jsem čekal 4 dny (byly Velikonoce 2018)

Zahraniční:
1) Eboundhost.com - vždy profesionální
30.06.2020 06:16
6
Javapipe.com - odpověď vždy do 20 minut a vždy pomohli a je jedno zda jsem psal v 1 ráno nebo odpoledne.
30.06.2020 06:47
7
1) Onebit.cz - radost spolupracovat. Vždycky rychle a přesně
2) Forpsi.com - malinko pomalejší odezva, ale jinak vše v pořádku
3) Gigaserver.cz - tam to trošku skřípalo jak s rychlosti, tak technickým provedením. Ale dobrali jsme se výsledku nakonec po 3 dnech
30.06.2020 08:01
8
Nejlepší podpora je ta, kterou nepotřebuješ.

---------- Příspěvek doplněn 30.06.2020 v 09:41 ----------

Ale vzhledem k tomu, že nějaký zkušenosti díky Monitoruju.net kam mi spousta firem dala feedy na ceník domén a díky WPcesko.cz, tak rád přidám moje zkušenosti.

Active24 - ceník domén neposkytli, protože prý nemají čas. Naposledy jsem s nimi řešil budoucí podporu HTTP/3 a jejich reakční doba a odpověď byly zcela dostačující.

Ahosting - tady jsem řešil svůj srovnávač hostingů a byl v kontaktu přímo s ředitelem. Opět bez jediného problému. Za mě docela zajímavá společnost s fajn přístupem. Doposud jsem je neznal.

Banan.cz - Kontaktovat banán přes jejich chat je taky nadlidský úkon. Nepřehledný web plný balastu a SEO sraček. Služby tomu bohužel odpovídají.

BEST-HOSTING - Jak už někdo zmiňoval výše, tak podpora zřejmě nefunguje vůbec. Psal jsem jim 9.6. a pak urgoval 19.6. a bez odpovědi a na Twitteru taky nereagují.

Blueboard - Tady jsem přišel do kontaktu pokud vím, taky jen s panem Zralým, takže opět bez jediného problému. Super přístup, fajn názory a ty jejich servery? Velmi nabušené :)

Coolhosting.cz - Řešil jsem opět srovnávač a nějaké detailnější informace o tarifech a bez jediného problému. Podpora fajn a nový web chválím.

Czechia - Řešil jsem s nimi naposledy HTTP/3 a opět bez problému a reakční doba opět v pohodě.

Český hosting - Řešil jsem s nimi naposledy HTTP/3 a Node.js a bez problémů. Podpora super.

Ebola.cz - S ebolou jsme si hodně emailů vyměnili kvůli testům na WPcesko.cz a poté kvůli kapacitě emailů resp. maximálnímu počtu emailů ve schránce, tak jsem raději od nich odešel.

exon.io - tady bych chválou nepsal nic jinýho :) 100% spokojenost s podporou. Hostuji tady skoro všechny weby a doporučuji je všem mým zákazníkům. Takže podpora skvělá, nadstandardní služby a osobní přístup. Nikdy nic jinýho zkoušet nechci :)

Forpsi - řešil jsem HTTP/3 a Node.js a bez problémů

Gigaserver - Většinu z nich znám osobně a to včetně vedení. Aby ne, kdy pro ně občas píšu na Blog. Podpora super, kluci šikovní.

Gransy - S Honzou si píšeme několikrát denně. O svoje služby se starají. Migrují teď na nový systém, takže se zákazníci station.cz/g-hosting mohou těšit na nové služby. S polu s nabídkou domén na subreg.cz je to fajn volba.

Hostingsolutions - Opět bez jediného problému. Vždy rádi prodlouží platnost slevového kupónu.

Ignum (Stable, Otoman, Kvapem, Mulťák, Endora) - Ještě než koupilo Ignum Stable, tak jsem s nimi řešil řadu věcí. I když pouze s vedením a Managerem, k vždy k naprosté spokojenosti.

MyDreams.cz - S Michalem jsme řešil jak slevové kupóny, tak i affil program a vždy komunikace na výbornou.

Onebit.cz - tady jsme se dostali do křížku díky testům na WPcesko.cz, ale pak vše nakonec dopadlo dobře.

Rosti.cz - specifický hosting. Podpora suprová a pohotová.

Savana - i když už tady Hofy není tak aktivní, tak Savana nespí. Řešil jsem s ním naposledy affil program a taky vše bez problémů.

TELE3 - I mě můžete občas vidět na supportu TELE3 a co zvládnu, tak odbavím. Tady podporu hodnotit mohu tedy pozitivně. Soudruh se snaží, i když toho má občas nad hlavu. Vždy mi vyšel ve všem vstříc a já už vím, kde registrovat domény.

Wedos - Tohle jsem myslel, že úplně vynechám, ale co už.. jsou na seznamu taky. Podporu všichni známe a jejich služby taky. Jak je prezentuje jejich marketing manager a nebo majitel taky víme. Nebudu riskovat další román v emailu a tak napíšu jen, že podpora odpovídá ceně.

Snad ti moje skromné zkušenosti s něčím pomohou :)
30.06.2020 09:52
9
Já doplním ty co tu nejsou:

HomeAtCloud - výborná podpora a jednu dobu i nadstandartní ochota se věnovat experimentálmím věcem. Je vidět, že je to fakt baví.

ZonerCloud - podpora standartně ochotná i znalá.

Hosting90 - docela ochotní, ale moc jsem s nima neřešil.
30.06.2020 10:01
10
Onebit.cz - naprosta spokojenost... kdo chce kvalitu, tak tam nikdy chybu neudela
30.06.2020 14:37
11
Díky moc všem, ale hlavně panu Wladassovi za jeho velice skromnou sbírku. 😂
30.06.2020 14:39
12
hostcreators.sk - menej známi, ale kvalitou serverov, službami a supportom(okamžitá odozva cez live chat) na profi úrovni, ponúkajú aj OpenLiteSpeed server, čo mnoho ľudí ocení a taktiež pod jedným web hostingom môžete mať ľubovoľný počet domén, emailov, DB...
30.06.2020 21:44
13
Onebit - neskutečně skvělá podpora. Kdo jednou přejde, už neodejde.

Wedos - výpadek webu? Vaše chyba. Řešit problém? Tady máš odkaz. Hrůza a děs.
01.07.2020 14:36
14
ONEbit - Za mě jednoznačně nejlepší podpora s jakou jsem se kdy setkal. Vše vždy vyřešeno k mé maximální spokojenosti navíc na mě udělali hodně dobrý dojem, když mi při prvním dotazu na wildcard let's encrypt sdělili, že zatím nepodporují a za pár měsíců se sami ozvali s nabídkou aktivace. To je první společnost, která když řekla, že se ozve, opravdu se ozvala.

Blueboard - Osobní přístup, občas je potřeba s nimi delší dobu diskutovat, aby se k něčemu rozhoupali, ale zatím vždy vyhověli. Dobře se s nimi komunikuje a vše se snaží vyřešit.

Český hosting - V zásadě jsem s nimi nikdy neměl žádný problém a vždy se snažili vyhovět, i když občas docela podivně.

Ebola.cz - Hostoval jsem u nich dříve a neměl jsem žádný problém. Reagovali docela svižně.

Endora - Byl jsem u nich chvíli, měl jsem dotaz, na ten jsem dostal odpověď až po týdnu a jako omluvu mi dali hosting zdarma na rok. Obrázek si udělá každý.

Hostingsolutions - Velmi příjemní, vždy se snaží vše vyřešit.

Netio.cz - Poměrně osobní přístup. Neměli problém pár věcí nastavit.

Savana - Měl jsem s nimi spoustu problémů. Podpora měla pomalé reakce a byla na úrovni vyšší než wedos, nicméně celkový dojem byl podobný jak u wedosu. Vedení se nakonec snažilo problémy kompenzovat hostingem zdarma a omluvou. To bylo hezké gesto, nicméně jsem u nich už nikdy nic důležitého nehostoval.

Váš-hosting - Osobní a pohodová komunikace.

Wedos - Prakticky má nejhorší zkušenost s podporou. Z mých osobních zkušeností a z mého osobního pohledu na chatu seděli/sedí nekompetentní lidé, kteří byli tak maximálně vyškoleni nějakým tím základem a zbytek brali ze znalostní báze. Některé rady, které jsem od nich dostal byly tak nesmyslné, že jsem si kolikrát říkal, že to není ani možné. :D Každopádně když nepotřebujete kontaktovat podporu, jsou celkem v poho hosting. Já u nich jen registruji domény kvůli ceně.

hostcreators.sk - Na mé dva dotazy odpověděli až po delší době. Následně jsme se domlouvali na překladu administrace do češtiny. Od té chvíle bez reakce. Tím to pro mě končí.

snackhost - Na dotazy odpovídají technici a je to snad jediný hosting, kde když byl problém, tak mi byl podrobně vysvětlen z technického hlediska, což cením. Měl jsem u nich problém s rychlostí wordpressu, což bylo dle jejich slov tím, že používali síťové úložiště. Měli v plánu upgrade. Bohužel se ke mě nedostala informace, zda už ten upgrade proběhl nebo ne a já se k nim už nevrátil.