logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

SexEshop.eu - affiliate eshop s provizí 25%

SexEshop.eu
hourglass
Skončil
14.07.2020 v 11:10

Vyvolávací cena :
4 990

Prodejce
A+
00:28
Krásná, zapamatovatelná doména.

https://sexeshop.eu/ - je automatický affiliate eshop napojený XML feedem přímo na partnerský eshop sexshop.cz. Feed se každý den aktualizuje. Zákazník objednává zboží přímo na partnerském eshopu, tedy nemusíte vůbec nic řešit - sklad, vrácení zboží, reklamace, obchodní podmínky, ...

Prodej zprostředkováváte za nadstandardní provizi 25%. Vše vidíte v partnerském účtu - prokliky, prodeje, provize, ... Fakturovat provize můžete dle vás.

Návštěvnost za červen 170 UN, zisk - 1 objednávka za provizi 340 Kč.

Co kupujete:
- doménu sexeshop.eu předplacenou do 14.4.2021
- hosting + SSL certifikát /https/ předplacené do 14.4.2021
- obsah webu
- předání kontaktů na partnera /sexshop.cz/

Pokud byste měli zájem, mohu vám založit partnerský účet a web napojit za 490 Kč.

Není problém web upravit dle vás - šablonu, grafiku, přidat další affiliate partnery, ...

Pokud byste měli zájem, mohu vám postavit podobný web na vaší nebo nové doméně za 2 490 Kč

Více informací na 777 63 43 23 nebo 607 63 43 23 nebo budka@cz-de-en.eu

----------------------------------------------------------------------------

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo výrobků se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl – provize z prodeje.
Pokud návštěvník vašeho webu klikne na affiliate odkaz, váš web automaticky přeposílá objednávky na web prodejce produktu s vaším unikátním identifikačním kódem. Vše se zobrazí ve vašem affiliate účtu u prodejce: statistiky, zobrazení, prokliky, provize.

Affiliate marketing není pyramidová hra ani MLM. Je to normální vztah dodavatel a odběratel. Jediný rozdíl je v tom, že zboží neputuje od dodavatele k odběrateli a od odběratele k zákazníkovi. Zboží, které si zákazník objedná přes váš web expeduje dodavatel přímo zákazníkovi. Z toho pro vás plynou nemalé výhody: nemusíte držet sklad, nemusíte odesílat zboží zákazníkovi, nemusíte řešit vrácení zboží a reklamace, nestane se vám, že na skladě zůstane neprodejné zboží. Další výhodou je, že dodavatel 100% ručí za kvalitu zboží a potřebné certifikáty. Je to vlastně podnikání bez rizika a bez vysokých počátečních nákladů. To samé platí i u služeb: u úvěrů nepotřebujete licenci ČNB, u zájezdů nemusíte zakládat cestovní agenturu, … Za vše zodpovídá dodavatel služby.

Propagace vašeho webu je to nejdůležitější. Zadejte web do vyhledávačů a katalogů. Inzerujte a zmiňujte se o svém webu kde to jen jde – inzertní weby, diskusní fóra, blogy, facebook, twitter, instagram, napište o webu svým známým, … Samozřejmě můžete zadat i placené reklamní kampaně.