logo
23.06.2020 10:08
1
Zdravím,

ve firmě hledáme nový podnikový systém. Měl byl zvládnout správu docházky, práci se zaměstnanci, zákazníky, obchodními případy, nějaké projektové řízení a klidně i bezpečné uložiště. Narazil jsem na tento systém: www.backy.cz. Umí toho docela hodně. Nemáte s ním někdo zkušenosti?

Díky za reakci
23.06.2020 11:03
2
Mají tam zkušební verzi, tak bych to vyzkoušel. Já pro jednu firmu hledal docházkový systém a měla 1 specifický požadavek, který skoro žádný systém nesplňoval. Vyzkoušel jsem jich asi 10 a rozdíly jsou značné.

Já bych úložiště řešil raději jiným způsobem (dropbox, onedrive apod.). V českých firmách se často dějou takové věci jakože jim finanční správa zabaví veškerý majetek nebo to někdo vytuneluje, případně je v serverovně potopa. Z vlastní zkušenosti bych v ČR nikomu data nesvěřil. Ale je minimálně dobré mít data na 2 místech (ostré + záloha). Data se zálohou na jednom místě nelze považovat za zálohu, protože když se něco stane, tak přijdete o oboje najednou.
23.06.2020 11:16
3
Co treba Flexibee a Prima ERP? Delal jsem i integraci s tim, jinak bezne dodavam implementace do firem a licence. Klidne se ozvi a muzeme vymyslet nejakou cenovku. Jinak na projektove rizeni lze propojit treba jeste s Asana.